PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Skákání na Zvíkovském mostě


Ostatní / sportovní akce
Město: Zvíkovské Podhradí

Datum: 12.11.2016

Místo: Zvíkovský most, Zvíkovské podhradí

Cena: 800

 
 

 Přijeď na poslední letošní skákání na Zvíkovském mostu!
Tam, kde u Bungee po odskoku z mostu sranda končí, u nás teprve začíná. Skáčeme na dvojitém systému dynamických lan, což skokanovi po odrazu z mostu zprostředkuje let téměř volným pádem, prožene jej zhruba osmdesáti kilometrovou rychlostí nad vodní hladinou s přetížením 2G, následuje výlet zhruba na úroveň mostu, „mili-vteřinový“ stav beztíže a znovu obrovská houpačka, kterou je třeba ocenit pořádným jekotem opravdu z plných plic.

Po dohoupání, se skokan slaní k našemu človíčkovi do lodě, odkud je dopraven zpět na břeh.SMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat