PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Skákání na Zvíkovském mostě


Ostatní / sportovní akce
Město: Zvíkovské Podhradí

Datum: 12.11.2016

Místo: Zvíkovský most, Zvíkovské podhradí

Cena: 800

 
 

 Přijeď na poslední letošní skákání na Zvíkovském mostu!
Tam, kde u Bungee po odskoku z mostu sranda končí, u nás teprve začíná. Skáčeme na dvojitém systému dynamických lan, což skokanovi po odrazu z mostu zprostředkuje let téměř volným pádem, prožene jej zhruba osmdesáti kilometrovou rychlostí nad vodní hladinou s přetížením 2G, následuje výlet zhruba na úroveň mostu, „mili-vteřinový“ stav beztíže a znovu obrovská houpačka, kterou je třeba ocenit pořádným jekotem opravdu z plných plic.

Po dohoupání, se skokan slaní k našemu človíčkovi do lodě, odkud je dopraven zpět na břeh.SMUTÉNKA: Zemřela legenda filmové hudby, Ennio Morricone

 V 91 letech zemřel italský skladatel filmové hudby Ennio Morricone. Podle prvních informací se tak stalo po pádu na jedné římské klinice. Morricone je držitelem například čestné ceny Oscara za celoživotní dílo, Oscara za snímek Osm hrozných, tří Zlatých glóbů i tří Cen Grammy. Jeho dílo bylo nesmírně obsáhlé, složil hudbu k více než 500 filmům a seriálům. Mezi nestárnoucí melodie patří hudba k filmům a seriálům jako Tenkrát na Západě, Pro pár dolarů navíc, Hodný, zlý a ošklivý, Neúplatní, Rudá Sonja či Chobotnice. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino - Vlastníci

Kino / film / komedie
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
07.07.2020 od 21:00 hod.