PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


ISHORTS O zvířatech a lidech


Kino / film
Město: Veselí nad Lužnicí

Datum: 24.11.2016 od 20:00 hod.

Místo: Víceúčelová sál Kulturního domu, Veselí nad Lužnicí

Cena: 90/senioři 70

 
 

 Někdy žereme my je, někdy žerou oni nás a jindy je máme radši než lidi. Němé tváře, které nás nevyhnutelně provázejí životem. Ať už jako partneři, nebo tříchodové menu, vždycky jsou jeho součástí. A právě o tom je pásmo kraťasů O zvířatech a lidech. Přijďte omrknout, jak se na zvířata v našich životech dívají filmaři z celého světa!

IShorts je nezisková organizace, která se snaží propagovat a šířit krátké filmy společně s jejich autory. Hlavní náplní jsou projekce krátkých filmů – „večery iShorts”.


Více o akci ISHORTS O zvířatech a lidech na webu akce
Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Perfect Days

Divadlo / svižná komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
24.10.2018 od 19:00 hod.

 

Univerzita třetího věku

Ostatní
Dům kultury Milevsko
24.10.2018 od 18:00 hod.

 

Fotojatka 2018

Kino / film / fotografie - promítání - přednášky
Kino Kotva
24.10.2018