PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Gigatřesk


Hudba / diskotéka
Město: Mladá Vožice

Datum: 28.10.2016 od 20:30 hod.

Místo: Disco Atlanta, Mladá Vožice

 
 

 Unikátní cyklistická značka Olpran naděluje!!!
= v tombole (losujete sami kvůli regulérnosti) 2(!!) horská kola!!
= desítky trendy batohů na záda, které vám něčím naplníme

Facebooková soutěž - stačí kliknout, že se události zúčastníš a jsi v losování o volné vstupenky na oblíbený Keks v Mladé Vožici (11. listopadu) - losovat budeme často - začínáme již v úterý!!

velká bouchaná tequila 15,-Kč
velká vodka + semtex 25,-Kč
velký captain morgan + coca cola 29,-Kč

V jednání i čtvrtý special bar, který se vám tak líbil!! Brzy zveřejníme info!!!

Svozy na www.discomladavozice.cz

Akce ve 3 hod. ráno nekončí, ale pokračuje v nonstop baru Formanka (stejný vchod) se skvělými cenami (točený Kozel 11° za 17,-Kč, velký rum JH 14,-Kč, velká vodka 14,-Kč, atd.)


Více o akci Gigatřesk na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat