PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Smrt a dívka


Divadlo
Město: Třeboň

Datum: 28.10.2016 od 19:30 hod.

Místo: Třebon

 
 

 Vynikající herecké výkony Lucie Štěpánkové, Tomáše Dastlíka a Petra Stacha, skvělá režie Jiřího Svobody, revoluční práce se světly. Pokud dodáme, že za inscenací stojí Divadlo Ungelt Praha, tak už víte, kam máte večer 28.10. vyrazit.

V roce 1989 se v Chile změnil režim. Nenásilnou formou padla vojenská junta generála Augusta Pinocheta. Situace velice podobná té v tehdejším Československu. Manželský pár – on známý právník (Tomáš Dastlík) a ona bývalá disidentka (Lucie Štěpánková) – žije relativně normální život. Ale jen do dne, kdy k nim na návštěvu přijde uznávaný lékař v podání Petra Stacha. Ona totiž v lékaři poznává svého vyšetřovatele a trýznitele z doby Pinochetova režimu. Jaká je cena svobody a pravdy? Na herecký koncert v inscenaci Smrt a dívka z dílny Divadla Ungelt se přijďte podívat 28. října.

Upozorňujeme diváky, že v představení je užito střelby!!


Více o akci Smrt a dívka na webu akce
Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Punkový Ples Po 8mé

Hudba / taneční zábava / punkový ples - punk - ska - celtic punk
Střelnice Tábor
23.03.2019 - 24.03.2019 od 18:33 hod.
vícedenní akce

 

Ddětská burza jaro/léto

Ostatní / setkání / dětská burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 09:00 hod.

 

Sýrový rakletovací večer

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 19:00 hod.

 

Karneval

Pro děti
Spektrum Sezimovo Ústí
23.03.2019 od 15:00 hod.