PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kdo je tady ředitel?


Divadlo
Město: Tábor

Datum: 09.11.2016 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala, Tábor (velký sál)

Cena: 320/290/260

 
 

 M. Dlouhý, K. Halbich, D. Punčochář, K. Cibulková/ P. Jungmanová, M. Krátká, R. Jašków, T. Pavelka/ T. Červinek, A. Pyško/ D. Sitek, J. Šmíd, K. Frejová, Š. Urbanovská/ B. Popková

http://www.svandovodivadlo.cz

Délka představení: 2 hodiny 45 minut
Prostě to funguje! Říkejte na všechno ano, a kdyby bylo nejhůř, musíte být direktivní. Nekompromisní a trvat na svém. Jste přece ředitel!
Skvělá dánská komedie od jednoho z nejvýraznějších filmových tvůrců současnosti vypráví příběh majitele IT agentury, který si vytvořil postavu imaginárního šéfa. Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele. Když však chce firmu prodat, nezbývá mu než najmout pořádného herce, který bude zaskakovat nejen při jednáních.
Málokterá divadelní adaptace filmové předlohy dokáže předčít originál. Výkony hlavních představitelů, Michala Dlouhého a Kamila Halbicha, se o to postaraly.Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.