PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Do Sladovny míří velká osobnost dějin lidstva - Leonardo da Vinci


Výstava / nevšední interaktivní výstava
Město: Písek

Datum: 25.10.2016 - 30.04.2017 od 09:00 hod.

Místo: SLADOVNA PÍSEK, o.p.s.

 
 

Nízké trámy písecké Galerie hrou dostanou nový kabát, aby jejich návštěvníci mohli od 25. října pronikat do tajů nevšední interaktivní výstavy inspirované odkazem malíře, sochaře, architekta, přírodovědce, hudebníka, spisovatele, vynálezce a konstruktéra Leonarda da Vinci.

Budete se bavit a přitom poznávat
Program atraktivní výstavy dá dětem šanci ponořit se do říše da Vinciho vynálezů, umění a vědecké práce, ale nejen to. Malí i větší návštěvníci se budou moci vypravit také do světa fantazie v prostoru ke hraní, který umělecky a imaginativně interpretuje Leonardovu mysl.

Namalujte Monu Lisu a jezděte v tanku
První část programu děti stráví v prostoru výstavy Objevárium: Leonardo. Zde dostanou mimo jiné možnost vyzkoušet si načrtnout Leonardovy kresby, manipulovat s modely Leonardových vynálezů, hrát si v jeho válečném tanku, postavit přenosný most, digitálně přetvořit vlastní tvář do podoby Mony Lisy či sestavit anatomické modely.

Staňte se vynálezcem
V rámci druhé části programu bude na Leonarda v každém z návštěvníků čekat Leonardium , otevřený prostor pro tvoření a vynalézání, vybavený množstvím různých materiálů, kde si každý může procvičit svou vlastní kreativitu a konstruktérské dovednosti. Leonardium je prostor inspirovaný da Vincim a vytvořený podle modelu kutilské laboratoře (Tinkering Lab) světově proslulého muzea Exploratorium v San Franciscu.


Více o akci Do Sladovny míří velká osobnost dějin lidstva - Leonardo da Vinci na webu akce


e-mail na pořadatele: info@sladovna.cz