PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bonnie & The Groove Cats (Ch) + Krang + Bratři v triku


Hudba / koncert / hc - punk - r&r
Město: České Budějovice

Datum: 07.10.2016 od 20:00 hod.

Místo: Velbloud

 
 

 Stručný info najdete na plakátu, teď přicházej klasický VZ kydy...

"Do plnejch jako za starejch"

Vikked Zed & Budweiser Budvar hrdě uvádí Excelentní ROCK'N'ROLL/PUNKROCK večírek v duchu starejch časů, kdy byl Vikked Zed ve Velbloudu doma...

BONNIE & The GROOVE CATS (Švýcarsko - jak jinak)
www.bonnieandthegroovecats.com
Nová kapela starýho pardála Ringa - bejvalýho kytaristy (a zakládajícího člena) dnes již legendárních SLAM & HOWIE! Vyšperkovanej Rock'n'Roll/Soul par excellence! Další popis a vábení je zbytečný, tahle kapela (a Mr. Ringo) ho nepotřebuje.

KRANG (Valašsko)
www.bandzone.cz/krangpunkrock
Jako speciální host přijedou k nesmírný a upřímný radosti Vikked Zed tyhle čtyři Valaši (to jako že jsou z Valašska, ne, že jsou to vykastrovaný hřebečci - to ROZHODNĚ ne!). Podle VZ bezesporu TOP kapela svýho žánru na CZ scéně. Neúnavný "keepers of the faith" melodickýho Hardcore/Punkrocku, super týpci a starý kámoši! Zárukou kvality je už jen to, že KRANG je společnej projekt lidí z PUNKHART a CRIMINAL COLLECTION! A maj tu dvakrát větší odstavec, než hlavní hvězdy vole!

BRATŘI V TRIKU
Jedinečná afterparty! Poprvý v historii se na jednom pódiu za jednim pultem potkaj tři seladóni, který jsou s historií Vikked Zed spjatý jak siamský dvojčata... VLK SKLENIČKA, LOU BO$$ a VIKK a jejich speciální set z velký části zaměřenej na HITY KAPEL, KTERÝ ZA ÉRU VIKKED ZED VE VELBLOUDU HRÁLY! Takže kromě klasickejch šlágrů od Vlka s Lou Bo$$em zazní kopice válů, který vám udělaj takovej flashback, že si protančíte střevíce! A propálíte játra...

No? Nezní to jako vidina parádního večírku? Tak koukejte dovalit, slečinky!

Startujem v devět, kasírujem kilo třicet

SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.