PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mydy Rabycad + Universal Swing Brothers + DJ Airto + DJ Swoop


Festival / electroswing, house music
Město: Písek

Datum: 21.10.2016 od 20:00 hod.

Místo: Pop Up klub Sladovna

Cena: 190

 
 

Velmi speciální večer v exkluzivních sklepních prostorech Sladovny Písek.
Dvě nejznámější české electroswingové kapely, které dostanou do varu kohokoli na tanečním parketu. Mydy Rabycad vystupovali minulý rok na Slavnostech piva Písek a Universal Swing Brothers tento rok. A obě vystoupení byla velmi úspěšná.
Mezi vystupujícími umělci však nebudou jen tyto dvě kapely, ale také dva DJs. Písecký Swoop a pražský Airto. Tihle pánové vás pro změnu roztančí svými, nejen housoovými rytmy.
Tato akce je současně oslavou dvaceti let působení agentury Free production a proto se mohou návštěvníci těšit na mnohé speciality, která jsou však překvapením.
Vstupenky se prodávají pouze přímo na akci a jelikož je kapacita omezena, doporučujeme dorazit opravdu včas:-)
Těšíme se na VÁS, protože tahle párty bude legendární!!


Více o akci Mydy Rabycad + Universal Swing Brothers + DJ Airto + DJ Swoop na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.