PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Celebrity - Stand up comedy Ondřeje Sokola


Divadlo
Město: Milevsko

Datum: 30.10.2016 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 300/320

 
 

Celovečerní sólové komické vystoupení populárního herce, baviče a uznávaného režiséra Ondřeje Sokola.
Jak už sám název napovídá, jinak málomluvný Sokol během svého sólového komického výstupu prozradí mnohé na sebe, ale i na své kolegy. „V tomto případě je člověk na jevišti sám za sebe. Vypráví věci ze svého života. Vždyť stand-up comedy jsou přece založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají i věci, které by jinde neřešili.“ říká Sokol.
Inscenace nemá téměř žádné hluché místo. Ondřej Sokol dokáže sebe sama vtipně shazovat, jednotlivé historky umí pěkně herecky ošperkovat a vygradovat téměř až do absurdna. Navíc v momentě, kdy rozpozná jistou únavu publika, naváže s ním ihned kontakt a opět tak získá jeho pozornost. A když se k tomu všemu připočtou i tři velká bonusová jevištní osvěžující kouzla, je příjemný divadelní zážitek téměř dokonalý…
Předprodej: www.milevskem.cz, DK Milevsko, Infocentrum Milevsko, Milevské kino


Více o akci Celebrity - Stand up comedy Ondřeje Sokola na webu akce


e-mail na pořadatele: kortanova@milevskem.cz


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.