PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vltava žije 2016 Circle - audiovizuální festival na vodě


Festival
Město: České Budějovice

Datum: 09.09.2016 od 15:00 hod.

Místo: Náplavka U Dlouhého mostu

 
 

 Agentura Art4promotion vás srdečně zve na 5. ročník audiovizuálního festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE, který proběhne ve čtvrtek 8. září od 15. hod. a v pátek 9. září od 16:30 hod. na náplavce u Dlouhého mostu v Českých Budějovicích.

Vyvrcholením dvoudenního festivalu bude v pátek 9. září od 21hod výpravná multimediální show CIRCLE. Před show si můžete užít koncert kapely PORTLESS, která se autorsky podepsala i pod hudbu k multimediální show CIRCLE a koncert fimových melodií v odání MIB orchestru a sólistky Michaely Gemrotové.

Padesátiminutová výpravná show inspirovaná symbolem magického kruhu se bude skládat z pěti částí a bude oslavou naplněného života, krásy sportu a houževnatosti člověka. Diváci se mohou těšit na neobvyklou kombinaci audiovizuálních prvků a více než čtyřicítky performerů. Multimediální scéně vytvořené v prostoru Lannovy loděnice bude dominovat kruh. Nedílnou součástí show je voda, a to jak vodní plocha Vltavy, tak i velkoplošná projekční vodní stěna. Dalšími vyprávěcími nástroji bořícími jazykové bariéry, budou i hudba, komponovaná z převážné části přímo pro show, projekce, animace, scénické prvky, lasery, světla, akrobacie na vodě i ohňostroj.

ČTVRTEČNÍ PROGRAM (od 15hod do 19hod)
VLTAVA ŽIJE dětem & V. SETKÁNÍ DĚTSKÝCH DOMOVŮ za podpory spol. ČEPS
15:00 KLAUNIÁDA
15:45 kapela YAMABAND
16:45 KLAUNIÁDA
18:00 koncert KAŠPÁREK V ROHLÍKU
doprovodný program:
atrakce a soutěže pro děti / hudebně zábavný program pro děti a dospělé / ukázky Integrovaného záchranného systému / nafukovací šapito & animátoři & tvořivé dílny / obří autodráha Hopsárium / skákací hrady / prodejní výstava dětí z dětských domovů / občerstvení / a další ...

PÁTEČNÍ PROGRAM (od 16:30 do 22hod):
16:30 koncert PAVEL CALLTA
18:15 koncert kapely PORTLESS
20:15 koncert filmových melodií v podání MICHAELY GEMROTOVÉ a MIB QUARTET
doprovodný program:
Pomáhej pohybem ČEZ / Energy zóna ČEZ

21:00 Multimediální show CIRCLE
Padesátiminutová výpravná show inspirovaná symbolem magického kruhu bude oslavou naplněného života, krásy sportu i houževnatosti člověka. Můžete se těšit na neobvyklou kombinaci audiovizuálních prvků a více než čtyřicitku performerů, výpravnou scénu, velkoplošnou projekční vodní stěnu, originální scénické prvky, lasery, světelnou show, vrcholovou akrobacii, ohňostroj a další. Hudba pro show vznikla ve spolupráci se skupinou Portless.

Vstup na festival je jako každý rok pro všechny ZDARMA!

Multimediální show z cyklu VLTAVA ŽIJE:
Unikátní koncept světově oceněné audiovizuální show na vodě, nejvýpravnější svého druhu v ČR, při které je možné během jediného představení vidět rekordní počet multimediálních prvků na jednom místě. VLTAVA ŽIJE je držitelem mezinárodního ocenění ILDA ARTISTIC AWARDS a CZECH EVENT AWARDS 2015 a 2016.

Partneři festivalu VLTAVA ŽIJE 2016:
generální partner festivalu SKUPINA ČEZ

festival je spolufinancován statutárním městem ČESKÉ BUDĚJOVICE

festival vznikl pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly

festival vznikl ve spolupráci s destinací Českobudějovicko - Hlubocko

partnerem V. SETKÁNÍ DĚTSKÝCH DOMOVŮ & VLTAVA ŽIJE dětem je spol. ČEPS

hlavní reklamní partneři:
Čevak / Akupi / PCO - hlídací služba / Slim / Milan Král / KV2 Audio / Povodí Vltavy / Robert Bosch ČB / TOI TOI /

reklamní partneři:
KOH-I-NOOR HARDTMUTH / Kloudná reklama / Hopsárium / Edikt / Typodesign / Budějovický Budvar / Somersby / Eurovia / Uzeniny Libor Novák / Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR / Advokátní kancelář Řezníček & Company / HC ČEZ MOTOR České Budějovice / Ramirent

SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Plachetnicí do Antarktidy

Ostatní / setkání / beseda - Čajovna Na stezce
kino Nadějkov
02.03.2024 od 17:00 hod.

 

Králičí hop - kvalifikace na ME

Ostatní / setkání / soutěž
Hala Mír
02.03.2024 od 08:00 hod.

 

Vytrvalostní běh

Sport / jiný
Hobby centrum
02.03.2024 od 10:00 hod.

 

Dhogh

Hudba / dj
Žižkárna
02.03.2024 od 20:00 hod.