PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Škola žen


Divadlo / klasická komedie
Město: Tábor

Datum: 21.09.2016 od 19:00 hod.

Místo: Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Cena: 290, 260,230

 
 

Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Autor: Molière
Režie: Ivan Rajmont
Hrají: M. Polách, K. Baranová, T. Váhala, M. Maléř, P. Houška, M. Coufalová, L. Dušek, V. Helšus, J. Kabeš
http://www.saldovo-divadlo.cz

Klasická komedie o tom, že s ženou se oženit je přece hrozný risk...
Stárnoucí pan Arnolf se chystá po letech urputného staromládenectví udělat zásadní životní krok. Oženit se. Pro tyto účely si vychovává manželku. Schovanku Anežku důsledně ukrývá před zkaženým světem a stará se o její ctnosti. Život se ovšem řídit nedá, a tím méně ženy. Smíchu vystavené představy o manželství, věrnosti a lidské přirozenosti jsou prodchnuty tragikou o marnosti lidského snažení a nemožnosti naplnění ideálních představ.
Klasicistní komedie mravů z pera slavného francouzského dramatika, která byla ve své době živým obrazem společnosti, je inspirována jeho vlastními manželskými zkušenostmi.
Představení získalo na pardubickém Grand festivalu smíchu titul KOMEDIE ROKU 2015.Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.