PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Papouškovo sirotci, Chlapi v sobě


Hudba / folk, country, rock
Město: Hořice na Šumavě

Datum: 20.08.2016 od 19:00 hod.

Místo: letní amfiteátr

Cena: 100,-

 
 

Kultovní českokrumlovská kapela Papouškovo sirotci zahraje v sobotu 20. srpna v letním amfiteátru v Hořicích na Šumavě. Oblíbenou skupinu večer doplní spříznění Chlapi v sobě.

Papouškovo sirotci patří již více než 20 let ke stálicím jihočeského folku a country. Muzikanti se zároveň nebojí zabrousit i do jiných teritorií - v jejich muzice jsou patrné vlivy popu i rocku, díky čemuž je výsledný zvuk rozmanitý a zábavný. Kapela má na kontě několik řadových desek, avšak ten nejlepší zážitek čeká na posluchače při osobním kontaktu. Papouškovo sirotci jsou na koncertech živelní, energičtí a podmaniví. V Hořicích na Šumavě tomu jistě nebude jinak.

Chlapi v sobě jsou s „papoušky“ personálně propojeni. Kapela přehrává známé, převážně československé skladby z rock/popových teritorií.

Vstupné na koncert je 100 korun a začátek je naplánován na 19. hodinu, přičemž jako první zahrají Papouškovo sirotci.

Návštěvu koncertu můžete spojit s procházkou po Hořických trzích, které se v obci uskuteční tentýž den od 9.30 do 18 hodin. Jako každý rok budou zaměřeny hlavně na lidová řemesla, výtvarné, hudební či kulinářské umění. Více informací na www.horicezive.webnode.cz.