PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vimperský Frňák


Festival / multižánrový festival
Město: Vimperk

Datum: 15.07.2016 - 17.07.2016 od 17:00 hod.

Místo: arkády zámku Vimperk

Cena: DOBROVOLNÉ

 
 

Zámecké arkády ve Vimperku znovu ožíjí multižánrovým festivalem Vimperský Frňák. Od 15. - 17. 7. 2016 zde proběhne již IV. ročník. V letošním roce poprvé nabídne třídenní program. K vidění budou divadelní představení, k poslechu zahraje hudba. Chybět nebudou ani jedinečné ukázky z autorské tvorby v rámci Poetického podvečera.

Těšit se můžete nejen na divadelní spolky z okolí Vimperka, ale i např. na monodrama FRIDA K. od 3D company zastoupené herečkou Dianou Šoltýsovou z Žižkovského divadla Járy Cimrmana, nebo na pražské Divadlo Spektákl s oduševnělou komedií o putování za osudovou láskou s názvem FRAŠKA O DUŠANOVĚ DUŠI. Festival pořádá SHŠ Berit Vimperk za finanční podpory Jihočeského kraje a města Vimperk.

Záštitu nad Vimperským Frňákem 2016 převzala herečka a dabérka Valérie Zawadská.

SHŠ Berit tímto také zve kohokoli, kdo se věnuje psaní poezie či prózy, nebo tvoří jakoukoli formu umění, aby se zúčastnil našeho Poetického podvečera a obohatil nás o ukázky svého umění. Zájemci nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese berit.vimperk@centrum.cz nebo přijít v sobotu přímo na arkády.

Kompletní program a další informace jsou dostupné na internetové adrese: https://www.facebook.com/vimpersky.frnak


Více o akci Vimperský Frňák na webu akce


e-mail na pořadatele: berit.vimperk@centrum.cz