PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Beach volejbalový turnaj trojic o titul coworKING


Ostatní / zábava
Město: České Budějovice

Datum: 18.06.2016 od 14:45 hod.

Místo: Beach Park ČB

 
 

 Pojďte si opět zahrát o titul coworKING! Vemte kolegy z práce nebo kamarády a vytvořte si vlastní tým nebo přijďte sám/sama a my vám tým vytvoříme :-) Turnaje se smí zúčastnit pouze amatérští hráči a volejbalisté, kteří hrají nejvýše krajské soutěže. V každém týmu musí být minimálně jedna žena/někdo, kdo hraje jako žena :-)) Turnaj je součástí našeho Odpoledne na volné noze a bude pokračovat společným grilováním v beach areálu.

VSTUPENKY: pokud chcete jít jenom na beach, stačí zaplatit na místě, pokud ale máte v plánu se zdržet i na grilovačku, je nutné lístky koupit online do 16.6., abychom pro vás měli připravený burger: http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/4136-odpoledne-na-volne-noze

SRAZ před turnajem je ve 14:45, abychom si řekli pravidla a v 15:00 začali hrát. Startovné na turnaj je 100 Kč na osobu.

REGISTRACE týmu nebo jednotlivců prosím níže na odkazu, ať víme, kolik nás bude :-)

http://goo.gl/forms/082jmG50z4tkYO2c2

Na vítěze čekají ceny od generálního partnera ČSOB a samozřejmě čestný titul coworKING.Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat