PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bigita Cmuntová & Štěpán Klouček


Hudba / koncert
Město: Milevsko

Datum: 02.07.2016 od 20:00 hod.

Místo: Kamenac music art pub, Havlickova 279, Milevsko

Cena: 100

 
 

Brigita potkala Štěpána, Štěpán potkal Brigitu před 5 lety na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Zkoušíme, tvoříme vlastní písničky a koncertujeme spolu už 2 roky, během nichž jsme měli možnost potkat řadu zajímavých lidí, kteří nás podporují v naší hudební cestě. Začínali jsme vlastní interpretací převzatých písniček např.: Zuzany Navarové, Vlasty Redla, Damiena Rice a dalších.

Štěpán zpívá, hraje na kytaru a skládá hudbu. Brigita zpívá a píše texty. Často vystupujeme s celou kapelou. Hrajeme v pražských klubech a občas koncertujeme i mimo Prahu.

Brigita má za sebou nastudování rolí v muzikálech Hamlet, Mauglí nebo Sněhurka. Štěpán zase v muzikálech Lucrezia Borgia, Nezemřela jsem, Sněhurka a nově se připravuje na hlavní roli v muzikálu Romeo a Julie.

A hlavně – pořád něco tvoříme!

– Brigita & Štěpán


Více o akci Bigita Cmuntová & Štěpán Klouček na webu akce


e-mail na pořadatele: kamenac.pub@gmail.com


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


 

POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.