PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Funny Fellows + Papouškovo sirotci


Hudba / koncert
Město: Český Krumlov

Datum: 17.06.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC fabriČKa

 
 

 FUNNY FELLOWS

Roman Féder – kornet, housle, altofon, ukulele, zpěv / Marek Berky – klarinet, tenorsaxofon, perkuse / Pali Ivičič – akorden / Daniel Valášek – suzafon / Milan Ruček – bicí.

Špičková slovenská kapela hrající s patřičnou dávkou humoru hudbu 30. let ve stylu swingu až jazzrocku. Excelentní muzikanti během 23 let činnosti hráli na významných evropských festivalech, reprezentují Slovenskou republiku na prestižních akcích jejich velvyslanectví po celém světě a jsou hudební ozdobou jakékoli akce. Jejich poslední CD Karavana získalo cenu „Esprit Slovakia“ za nejlepší jazzové album roku. Nenechte si je ujít, Papouškovo sirotci si je na jedné společné akci zamilovali natolik, že se spřátelili a pozvali je k nám do Krumlova na společné hraní.

PAPOUŠKOVO SIROTCI

Sam Korčák – kytara, zpěv / Mirda Bednář – basa / Papoušek Tokár – banjo / Divous Novotný – housle / Bajza Mleziva – bicí

Vlastní aranží upravili lidové i populární písně a hrají je po svém tak, že zaujmou publikum, aniž by se podbízeli a byli pouhým revivalem. K tomu řada vlastních písní, které již téměř zlidověli.Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Olina Stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - olina stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
městská knihovna veselí nad lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Čína

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
23.10.2018 od 18:00 hod.