PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Funny Fellows + Papouškovo sirotci


Hudba / koncert
Město: Český Krumlov

Datum: 17.06.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC fabriČKa

 
 

 FUNNY FELLOWS

Roman Féder – kornet, housle, altofon, ukulele, zpěv / Marek Berky – klarinet, tenorsaxofon, perkuse / Pali Ivičič – akorden / Daniel Valášek – suzafon / Milan Ruček – bicí.

Špičková slovenská kapela hrající s patřičnou dávkou humoru hudbu 30. let ve stylu swingu až jazzrocku. Excelentní muzikanti během 23 let činnosti hráli na významných evropských festivalech, reprezentují Slovenskou republiku na prestižních akcích jejich velvyslanectví po celém světě a jsou hudební ozdobou jakékoli akce. Jejich poslední CD Karavana získalo cenu „Esprit Slovakia“ za nejlepší jazzové album roku. Nenechte si je ujít, Papouškovo sirotci si je na jedné společné akci zamilovali natolik, že se spřátelili a pozvali je k nám do Krumlova na společné hraní.

PAPOUŠKOVO SIROTCI

Sam Korčák – kytara, zpěv / Mirda Bednář – basa / Papoušek Tokár – banjo / Divous Novotný – housle / Bajza Mleziva – bicí

Vlastní aranží upravili lidové i populární písně a hrají je po svém tak, že zaujmou publikum, aniž by se podbízeli a byli pouhým revivalem. K tomu řada vlastních písní, které již téměř zlidověli.