PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Dětské setkání Karkade


Pro děti / Dětské setkání Karkade konané ve stylu letního tábora
Město: Pojbuky

Datum: 17.07.2016 - 30.07.2016 od 17:00 hod.

Místo: základna Blatnice, základna Chválkov (Černovice)

Cena: 3.000,-Kč (sourozenecká sleva

 
 

Dětské setkání Karkade konané ve stylu letního tábora!
Jsme parta přátel a známých, kteří se rozhodli zažít dobrodružství a užít si při tom spoustu zábavy. Po celou dobu našeho setkání hrajeme táborovou hru - každý rok volíme jiné téma a tím si zachováváme originalitu.

Nejdůležitější je pro nás vidět, jak jsou děti spokojené. Vedeme děti k lásce k přírodě, snažíme se, aby se děti staly samostatnějšími, dokázaly si poradit ne vždy v jednoduchých situacích a vedeme je ke snaze pomáhat jeden druhému a respektovat se. Děti, které se našeho setkání zúčastňují spadají do věkové kategorie, kdy je důležité rozvíjet jejich základní motorické schopnosti jako je rychlost a koordinace, případně ještě síla a vytrvalost. Tudíž i tyto schopnosti se snažíme výběrem her podporovat. Navíc mohou získat vědomosti z oblasti tématického zasazení táborové hry. Nechybí ani jiné táborové zvyky jako táborák, opékání vuřtů, noční hry, plnění zkoušek a mnoho dalšího. V rámci možností chodíme na výlety do blízkého okolí…

Tak neváhejte a přidejte se k nám!
https://www.facebook.com/DSKarkade/?fref=nf


Více o akci Dětské setkání Karkade na webu akce


e-mail na pořadatele: Rena.Bednarova@seznam.cz


SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


POPEL NA KŘÍDLECH SUZANNE RENAUD

Divadlo / činohra
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
28.02.2024 od 19:00 hod.