PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tanec Praha v Malovicích / Uhozené květinou


Divadlo / tanec
Město: Malovice

Datum: 27.05.2016 od 19:30 hod.

Místo: Švestkový Dvůr

Cena: 120,- Kč https://goout.cz/cs

 
 

TANEC PRAHA v MALOVICÍCH NA ŠVESTKOVÉM DVOŘE.

V rámci Mezinárodního festivalu tance a pohybového divadla TANEC PRAHA 2016 uvádíme v Malovicích na Švestkovém Dvoře inscenaci Uhozené květinou.

VANDA, LUCIA, TEREZA - tři ženy v čase a prostoru. Do třetice všeho dobrého. Ženy trpí. Ženy trpí? Proč ženy trpí? Cesta do světa tří konkrétní žen, která v několika obrazech a pod různými úhly pohledu odhaluje představy o ženách, které vytváří společnost a které si někdy vytvářejí i ony samy.

Hrají: Vanda Hybnerová, Lucia Kašiarová a Tereza Ondrová

Švestkový Dvůr v Malovicích je jedním z 15 míst, kde se letos koná TANEC PRAHA v REGIONECH. Přijeďte si k nám užít tanec.


Více o akci Tanec Praha v Malovicích / Uhozené květinou na webu akce


e-mail na pořadatele: zuzana.bednarcikova@gmail.com
Zemřela Aretha Franklin, královna soulu

 Ve věku 76 let zemřela po boji s rakovinou břišní slinivky královna soulu, zpěvačka Aretha Franklin. Americká legenda zemřela doma obklopena nejbližšími. Loučili se s ní v posledních dnech Bill Clinton a osobně Stevie Wonder. Její kariéru zdobí 18 cen Grammy, včetně té za celoživotní dílo, byla uvedena do Rock&rollová síně slávy a byla zařazena mezi nejlepší zpěváky všech dob ap. Nesmrtelné jsou hity jako Respect, I say a little prayer, You make me feel... a mnoho dalších.(dap)

Ten Volt Shock, syrový post punk v Táboře

V neděli 19. srpna od 20 hodin se v táborské pivnici U Lva koná koncert německé party Ten Volt Shock (X-Mist Records, Gunner Records). Kapela je na německé nezávislé hudební scéně aktivní už od roku 2000. Za tu dobu objelo post punkové trio nejen Evropu, ale i USA, Australii a Japonsko, kde hrálo po boku kapel jako například Obits, Chinese Stars, Melt Banana, A-Frames nebo Vaz. Dva členy Ten Volt Shock mohli letos v Táboře vidět návštěvníci FreeDimFestu s jejich tanečnějším a rockovejšim projektem Yass. Společně s baskytarou zní víc punkově a syrověji. Vstupné na koncert je dobrovolné. (pk)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dobývání Tábora Švédy

Pro děti
Housův mlýn, Pod Holečkovými sady 383, 390 01 TÁBOR
18.08.2018

 

Veselská ozvěna 2018 - Siempre Nuevo a Barbora Polášková

Hudba / koncert
Kostel sv. Štěpána Horní Bukovsko
18.08.2018 od 19:00 hod.

 

Justin Lavash (UK)

Hudba / koncert / folk - rock - soul - blues - jazz
Veselské pískovny
18.08.2018 od 20:00 hod.

 

Houpačka 2O18

Festival / charitativní-multižánrový festival
fotbalové hřiště
18.08.2018 - 19.08.2018 od 13:00 hod.
vícedenní akce