PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Blues Session - zahájení sezony s legendou


Hudba / koncert / blues rock - folk rock
Město: Krásetín

Datum: 23.04.2016 od 17:00 hod.

Místo: U Kuchařů

 
 

 1. koncert sezony Krásetín - U Kuchařů
Sobota 23.4. - 17:00 Blues Session

Blues Session vznikl, dá se říci, vlastně náhodně, setkáním jedinečných hudebníků v osmdesátých letech. Stalo se tak na koncertě Pavla Bobka v Malostranské besedě, který navštívil také Petr Kalandra a jak se dosud říká: ”do značné míry táhl vystoupení sám. Sypal z rukávu bluesovky, dylanovky, youngovky, taylorovky, lidovky”. Jam hudebníků pod neoficiálním vedením Petra Kalandry byl natolik úspěšný, že nebylo možné nepokračovat. A tak vznikl Blues Session. Dnes je hlavním tahounem kapely Olin Nejezchleba, kterého jste mohli u nás slyšet s Ivanem Hlasem a Norbi Kovácsem . Výjimečné bylo take krásetínské vystoupení Olina s Petrem Skoumalem.

Na statek U Kuchařů přijede Blues Session ve složení Michal Gera – trubka, Jiří Hála – saxofon, Ondřej Konrád – foukací harmonika, zpěv, Olin Nejezchleba – zpěv, kytara, housle, Pavel Skála – kytara, zpěv, Vašek Vávra – baskytara, Jirka “Zelí” Zelenka – bicí, Kuba Zitko – klávesy. Čeká vás koncert plný energie a radosti ze společného hraní.

https://www.youtube.com/watch?v=WOf6djpjgLY
citace ze zdroje: http://www.bluessession.cz/Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.