PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Letní taneční škola


Sport
Město: Písek

Datum: 11.07.2016 - 15.07.2016 od 08:00 hod.

Místo: Kulturní dům

Cena: 1500,-

 
 

pro děti od 7 do 13 let

Výuka základních tanečních technik (standardní a latinskoamerické tance, balet, výrazový tanec, salsa …) a tvoření, procházky i hry. Poslední den příprava na závěrečný ples ~ líčení, česání apod.

Lektorky:

Gabriela Kroutilová ~ absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha

Tamara Houdková ~ držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy

Denně od 8 do 16h. V ceně je 2× denně svačina, polévka a hlavní jídlo, pití po celý den.

Soutěž o jedno místo na kurz dle vlastního výběru:

Pokud pošlete naskenovaný obrázek od vaší dcery či syna do 5. 5. 2016 na recepce@centrumkultury.cz nebo ho přinesete osobně do pokladny Kulturního domu Po – Pá od 8 do 1 6 hodin a budete vylosováni, vyhrajete kurz pro vaše dítě dle vlastního výběru zdarma.


Více o akci Letní taneční škola na webu akce
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.