PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou


Hudba
Město: České Budějovice

Datum: 21.04.2016 od 19:00 hod.

Místo: Společenský sál Metropol

Cena: 380,-, 400,-, 430,- a 460,- Kč

 
 

Po dvaceti letech zase vandrují hudci. Legendární propojení folku a lidové muziky oprášili a přidali nové písně. Možná se nedá dvakrát vstoupit do jedné řeky, ale kdo někdy zažil společné hraní Vlasty Redla s Jiřím Pavlicou, touží je vidět znovu. Zazní novinky, kterými se bude samostatně prezentovat jak Hradišťan, tak Vlastova skupina, dále pak novinky, které jsme připravili pro obě kapely a nebudou vynechány ani písně z původního alba – Vandrovali hudci, Husličky, Vlaštověnka, Žlutava a mnoho dalších.

Jiří Pavlica má na kontě velké množství autorských nahrávek, ale také filmovou a divadelní tvorbu a samozřejmě řadu koncertů, z nichž se mnohé odehrály i v zahraničí. Hradišťan je uznávaným hudebním souborem, jehož muzika je rozmanitá a osobitá. Vlasta Redl patří k nejoriginálnějším tuzemským skladatelům, jeho tvorba kombinuje hned několik žánrů, přičemž výsledek vás chytne za srdce. Jiří Pavlica s Hradišťanem, Vlasta Redl a večer plný krásné muziky… Tento koncert bude zážitkem!


Více o akci Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou na webu akce


e-mail na pořadatele: predprodej@metropolcb.cz
Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Dobrodružství lesního skřítka Kuka

Divadlo / pro děti / loutková divadelní pohádka
Lesní restaurace Pintovka
15.07.2018 od 14:30 hod.

 

Bohemia Jazz fest

Hudba / festival / jazz - soul - blues - r&b
Žižkovo náměstí
15.07.2018 od 17:00 hod.

 

Mighty Sounds vol. 14

Hudba / festival / rock - punk - hc - r&r - ska - reggae
Aeroklub Čápův dvůr
15.07.2018 od 12:00 hod.