PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Throw me off the bridge (fr) + Láďa Latka a Tomáš Vávra


Hudba / koncert / Indie/folk
Město: České Budějovice

Datum: 05.04.2016 od 20:30 hod.

Místo: Music bar Velbloud

Cena: 70,-

 
 

TMOTB
http://throwmeoffthebridge.bandcamp.com/
Projekt chlapíka jménem Quentin Sauvé, kterej si k sobě přivzal ještě tři muzikanty a jali se jet koncertovat po Evropě. Melancholická poslechovka někde mezi míň kántry Woven Hand nebo Counting Crows a víc post-rock Soap&Skin. Takže pokud chceš bejt trochu smutnej anebo si jen prostě poslechnout líbezně depresivní tóny, přijď se nechat shodit z mostu.

LL
http://bandzone.cz/labada
Před klukama z Frncie vystoupí budějcký písničkář Láďa Latka, který má mimochodem čerstvě venku novou desku. A aby nebyl na podiu osiřelý, doplní ho houslista Tomáš Vávra.Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.