PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Muzikál Leylah slečna Teenager


Divadlo / Muzikál
Město: Český Krumlov

Datum: 20.05.2016 od 18:00 hod.

Místo: Městské divadlo Český Krumlov

Cena: 190,- Kč / 230,- Kč

 
 

Další termíny:
Jihočeské divadlo Č. Budějovice 1. a 2. 6. 2016 v 10:30 a 18:00
Městské divadlo Č. Krumlov 18. - 20. 5. 2016 v 10:30 a 18:00

Jde o přípravu autorského, lehce interaktivního muzikálu. Najdete tu jediný rozdíl, a to ten, že herci jsou ve věku 9 - 16 let. Realizační tým se skládá z pedagogů, lektorů a předních jihočeských specialistů nejen hudebního světa.

Příběh o kterém muzikál vypráví je dnes více než aktuální. Představení je nádherné, řeší lásku, smrt, odpuštění, naději, chudobu i bohatství, a konec je samozřejmě šťastné zjištění.... nechte se překvapit. Představení je místy odlehčené komickými scénkami, na jejichž režii se z největší části podíleli herci. Uvidíte kvalitní balet, streetdance, orient, postavu Freddyho Krugera, světelné efekty, projekci na pozadí děje a samozřejmě skvělé výkony všech zpěváků a herců ve věku 9 až 16 let. Vše je doplněno originální autorskou hudbou. Muzikál je dějem umístěný z 90% na ulici a na párty, jen úvod a závěr je v Indii.

Motto: Největším uměním je umění žít.

Na projektu se podílejí: MKP Production a Petr Novotný (studiový režisér hudby); DJM Agency; Lucie Ardolfová; Iveta Wolfová - několikanásobná vítězka streetdance soutěží a festivalů a zakladatelka streetdance pro "něžné pohlaví" v Českých Budějovicích; Sarah, t.s.; MK STUDIO spol. s.r.o. a mnoho dalších...


Více o akci Muzikál Leylah slečna Teenager na webu akce


e-mail na pořadatele: listkynamuzikal@seznam.cz