PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Víťa Marčík: Moravské pašije


Divadlo / komedie / na vážné téma
Město: Písek

Datum: 09.03.2016 od 20:00 hod.

Místo: Divadlo Pod Čarou

 
 

 Velikonoce, pašije, ukřižování Krista tak, jak je upravil a hraje komediant a loutkař Víťa Marčík. Vážné téma hraje komediant, který u všeho byl, vše viděl a díky jeho vyprávění bude i divák vtažen do tohoto příběhu.

předprodej 100,- | na místě 130,- KK | studenti 50,-SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrhám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrhám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

Hudba / koncert / rock
Městské divadlo Český Krumlov
19.05.2022 od 19:30 hod.