PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jan Kraus a Matěj Ruppert v Milevsku


Divadlo / talk show
Město: Milevsko

Datum: 20.04.2016 od 19:30 hod.

Místo: Dům kultury Milevsko

Cena: 320 a 300 Kč

 
 

Talk show „Hvězdy, jak je neznáte“
Nedostižný talk show bavič JAN KRAUS společně s MATĚJEM RUPPERTEM - frontmanem skupiny MONKEY BUSINESS a VÁCLAVEM D. KOSÍKEM se představí obecenstvu na jevišti Domu kultury v Milevsku, kde Vás budou bavit ve stylu, který znáte z TV. A dojde také ke zpěvu...
Jan Kraus - český herec, publicista, dramatik, režisér a především známý moderátor populárního pořadu – Uvolněte se, prosím. Tato současná moderátorská špička míří do Milevska se svými hosty frontmanem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem a Václavem D. Kosíkem. Pořad se skládá z vyprávění a otázek, které umělcům klade Václav Daniel Kosík a ve druhé části umělci odpovídají na dotazy diváků.
Předprodej vstupenek: www.milevskem.cz, DK Milevsko, Infocentrum Milevsko, Milevské kino


Více o akci Jan Kraus a Matěj Ruppert v Milevsku na webu akce


e-mail na pořadatele: kortanova@milevskem.cz
Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Nemocnice na pokraji zkázy

Ostatní / travesti show
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.03.2021 od 19:00 hod.