PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Ukradený ovoce + Totální nasazení + Covers for Lovers


Hudba / koncert / punk rock - pop punk
Město: Písek

Datum: 29.01.2016 od 20:00 hod.

Místo: Divadlo Pod Čarou

 
 

 UKRADENÝ OVOCE
-Kapela "ukradenÝovoce" není nic jiného než kapela zakázanÝovoce ve své poslední sestavě, kterou po vzájemných neshodách opustil basák Jaroslav Sládeček. Stalo se tak poté, co dotyčný kapelu okradl o vybavení zkušebny a mimo jiné se pokusil přivlastnit si název kapely jako obchodní značku. I přesto, že on do médií tvrdí něco jiného, většina kapely jsme právě my, Pišto, Franc a Láska, máme podporu celého původního crew - a věříme, že i fanoušci ihned poznají, kdo je pokračovatelem původní kapely a kdo se jen snaží okolo sebe kopat. Koncert bude speciální v tom, že poprvé představíme našeho nového basáka a fanoušci tak budou moci zjistit, jak se kapela s novým členem posunula kupředu. Samozřejmě se můžete těšit na všechny vaše oblíbené songy. Děkujeme a těšíme se na vás! Vaše zakázanÝovoce -
ukradenÝovoce.

TOTÁLNÍ NASAZENÍ
- jedna z nejpopulárnějších československých punkrockových kapel, která na konci minulého roku oslavila již 25 let existence na hudební scéně, opět u nás v klubu.

COVERS FOR LOVERS:
-mladá pražská pop-punk-rocková kapela, která v minulém roce zvítězila v prestižní hudební soutěži Šance Muzikus.Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Žalman & SPOL. 2019

Hudba / koncert / folk
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
19.03.2019 od 19:00 hod.

 

Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909

Divadlo / divadelní představení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
19.03.2019 od 19:09 hod.

 

Severní Korea očima Milana Bureše

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
19.03.2019 od 17:00 hod.

 

Jeden svět České Budějovice 2019

Kino / film / dokument / Dokument, festival, lidská práva
Český rozhlas České Budějovice
19.03.2019 - 22.03.2019 od 08:00 hod.
vícedenní akce