PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Veena (reunion) + Manon Meurt


Hudba / koncert / indie
Město: Tábor

Datum: 18.12.2015 od 20:30 hod.

Místo: Orion Music Club

Cena: sto,-

 
 

VEENA
Jednorázový reunion po šesti letech.
Veena vydala jediné 4-písňové EP v roce 2008. Od té doby vzniklo dost skladeb, ale další album, které by je zachytilo, už jsme nevydali.
Poslední koncert v téhle sestavě /Sváča, Veronika, Koky, David/ byl v prosinci 2009 v Orionu.
Následně jsme se přesunuli do kapel Kalle, Please the Trees nebo Nod Nod.
Teď jsme si ale uvědomili, že jsme všichni čtyři zpátky v Táboře a vlastně nic nebrání tomu, abysme si společně zase zahráli.
http://veena.bandcamp.com/

MANON MEURT
Ryzí shoegaze. Za poslední 2 roky jsou jednou z nejčastěji koncertujících kapel, což se projevilo do jejich vystoupení. Dokonalá souhra, element ženské jemnosti a mocný zvuk.
http://manonmeurt.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/manonmeurt

Afterparty v režii Tygra.
Vstup:100,-

Lineup:
Manon Meurt 20:30
Veena 21:30
Afterparty 23:00+


Více o akci Veena (reunion) + Manon Meurt na webu akce


e-mail na pořadatele: veena.band@gmail.com
Třeboňská nokturna spustila předprodej na 20. ročník

Festival klasické hudby, Třeboňská nokturna, spouštil předprodej na letní část, která se koná od 11. do 15. července na různých místech Třeboně. Vystoupí na něm Talichovo kvarteto, PhilHarmonia Octet, Rozhlasový Big Band Gustava Broma, Jiří Stivín & Jaroslav Šindler, Eliška Weissová a mnoho dalších. V rámci večerního setkání vyzpovídá 23. února moderátorka Martina Kociánová geologa a spisovatele Václava Cílka. Koncertní řadu zakončí 23. března pásmo Madrigal včera a dnes s Ensemble Baroque Quintet. Zimní večery uvede moderátorka a hudební vědkyně Eva Hazdrová-Kopecká. Předprodej běží na webu trebonskanocturna.cz, kde naleznete také kompletní festivalový program. (dap)

 

The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Mohlo by se vám zamlouvat