PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Welcome to the jungle (Forbidden Society, Pixie, N:Force aj.)


Hudba / dj / dnb - dub step - electro - techno
Město: Tábor

Datum: 26.12.2015 od 19:00 hod.

Místo: Milenium klub

 
 

 Letos vám těžko nebude!
Bojíte se plných pupků po Vánočkách? Vsaďte se, že je vyskáčete na povánočním pokračování party Welcome to the Jungle, na níž headlinerem bude DJ a producent Forbidden Society. Tohodle týpka znají už po celém světě. Jeho exklusivní party září v evropských městech stejně jako v Asii. Tento rok Forbidden Society Recording slaví 5 let, takže je třeba to pořádně oslavit!!!

Sekundovat mu bude největší z bavičů tuzemské dnb scény Dj Pixie. Každý, kdo slyšel jeho vánoční sety ví, o čem je tady řeč. Co si pro vás připravil? Nechme se překvapit, klukům se propotí trička, holkám možná i něco víc…

Dále dorazí Dj N:Force, který pořádá klubovou noc Neurofunk will Never Die a v jeho setech uslyšíte brutální neuro dnb, které je teď v kurzu a Dj. N.e.d (jump-up.cz)

Tahle jména dále doplní ty nejlepší jihočeské stálice DJ Hellsmith a domácí Soundpolis dj´s (Tao Maffa, Johny Player, Kituko ) s novou tváří Dj Thinngym.

Další stage bude mít dva headlinery: Dj Eska a Daniel Cherney. Od obou se můžem těšit na nášup od house až po techno. Doplní klasická sestava Dirty Boy a WATP dj´s Wizual, Quadrall, B. Sick.


Takže přijďte se vyřádit a rovnou si odškrtnete z deníčku novoroční předsevzetí o cvičení. Na WTTJ vás totiž beaty pořádně protáhnou.V pražské Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ZUŠ Veselí nad Lužnicí

Hudba / koncert / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
22.05.2018 od 18:00 hod.

 

Varieté Freda A. aneb Chytání větru

Divadlo / jevištní parafráze
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
22.05.2018 od 19:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
22.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce

 

Miláček Anna

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
22.05.2018 od 19:30 hod.