PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Welcome to the jungle (Forbidden Society, Pixie, N:Force aj.)


Hudba / dj / dnb - dub step - electro - techno
Město: Tábor

Datum: 26.12.2015 od 19:00 hod.

Místo: Milenium klub

 
 

 Letos vám těžko nebude!
Bojíte se plných pupků po Vánočkách? Vsaďte se, že je vyskáčete na povánočním pokračování party Welcome to the Jungle, na níž headlinerem bude DJ a producent Forbidden Society. Tohodle týpka znají už po celém světě. Jeho exklusivní party září v evropských městech stejně jako v Asii. Tento rok Forbidden Society Recording slaví 5 let, takže je třeba to pořádně oslavit!!!

Sekundovat mu bude největší z bavičů tuzemské dnb scény Dj Pixie. Každý, kdo slyšel jeho vánoční sety ví, o čem je tady řeč. Co si pro vás připravil? Nechme se překvapit, klukům se propotí trička, holkám možná i něco víc…

Dále dorazí Dj N:Force, který pořádá klubovou noc Neurofunk will Never Die a v jeho setech uslyšíte brutální neuro dnb, které je teď v kurzu a Dj. N.e.d (jump-up.cz)

Tahle jména dále doplní ty nejlepší jihočeské stálice DJ Hellsmith a domácí Soundpolis dj´s (Tao Maffa, Johny Player, Kituko ) s novou tváří Dj Thinngym.

Další stage bude mít dva headlinery: Dj Eska a Daniel Cherney. Od obou se můžem těšit na nášup od house až po techno. Doplní klasická sestava Dirty Boy a WATP dj´s Wizual, Quadrall, B. Sick.


Takže přijďte se vyřádit a rovnou si odškrtnete z deníčku novoroční předsevzetí o cvičení. Na WTTJ vás totiž beaty pořádně protáhnou.

SMUTÉNKA: Zemřel "Maxík" Daniel Vali

 V noci z pátku 12. na sobotu 13. dubna zemřel ve věku 53 let hudebník Daniel Vali z uskupení Maxim Turbulenc. Příčinou úmrtí je zřejmě selhání srdce. Vali byl nejdéle sloužícím "Maxíkem", tedy uskupení, které hrálo lidové a zlidovělé písničky v diskotékovém pojetí, např. Jede jede mašinka. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Pudl a Pudr aneb Fantastické počátky barokního divadla v Čechách

Divadlo
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
14.04.2024 od 19:00 hod.

 

Cello Republic

Hudba / koncert
Spolkový dům Střelnice
14.04.2024 od 19:00 hod.

 

Con Morhen

Festival
Housův mlýn
14.04.2024 od 08:00 hod.

 

Hanakuso (Jap)

Hudba / koncert / folk punk - one man show
Pivnice U Lva + Tismenické údolí
14.04.2024 od 20:00 hod.