PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Florencie a galanterie uffizi


Kino / film
Město: Písek

Datum: 20.12.2015 od 17:30 hod.

Místo: kino portyč

Cena: 230,-

 
 

Tohle není jen dokument, ale cesta do samotného srdce umění, která vás pohltí a díky 3D obrazu poskytne takový zážitek, na který jen tak nezapomenete.
Novinka od tvůrců Vatikánských muzeí vezme diváky na fascinující cestu do města, které bylo kolébkou italské renesance. Prostřednictvím nejkrásnějších uměleckých děl té doby od autorů jako Michelangelo, Brunelleschi, Raphael, Leonardo a Boticelli nabízí pohlcující zážitek ze samotné Florencie. Herec Simon Merrels vás provede celým městem, jeho památkami a uměleckými díly. Za jediný večer v kině stihnete navštívit 10 muzeí a prohlédnout si na 150 světových uměleckých děl.
Jádrem prohlídky je pokladnice umění, galerie Uffizi a pohled na dech beroucí dílo Leonarda
da Vinci “Adoration of the Magi”, které po letech restaurátoských prací uvidí veřejnost naživo až v roce 2016. Režie: Luca Viotto.
Mládeži přístupný. Titulky. 85 minut. Zemřela režisérská legenda Vojtěch Jasný

Dnes, v sobotu 16. listopadu, ve věku 93 let umřel režisér a scénárista Vojtěch Jasný, jedna z ikon československé kinematografie. Držitel dvou cen z Cannes, Křišťálového glóbu i Českého lva aj. byl kromě jiného autorem snímku Touha, Až přijde kocour nebo trezorového díla Všichni dobří rodáci. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Znovu a líp

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ustí
18.11.2019 od 19:00 hod.

 

Jak byla vosa Marcelka ráda, že je

Divadlo / pro děti
Dům kultury Milevsko
18.11.2019 od 09:15 hod.