PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Trable o Vánocích


Kino / film




Město: Písek

Datum: 11.12.2015 od 20:00 hod.

Místo: kino portyč

Cena: 110,-

 
 

Ve skvěle obsazené komedii o vánočních svátcích sledujeme členy širší rodiny, kteří se snaží tradičně sejít, aby společně oslavili svátky.
Hrají: Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Marisa Tomei, Diane Keaton, John Goodman, Ed Helms,Anthony Mackie,.. Režie: Jessie Nelson
Do 12 let nevhodný. Titulky. 107 minut. 





SMUTÉNKA: Zemřel herec Jan Potměšil. Bylo mu 60 let

Ve věku 60 let zemřel ve čtvrtek 16. dubna ve spánku po delší nemoci filmový a divadelní herec Jan Potměšil. S jižními Čechami byl spjat díky starosti o bývalou hospodu obce Lom a působením v Divadlu v Celetné a Spolku Kašpar a Housovo Mlýnem Tábor. Už v osmi letech si zahrál v Bakalářích po boku legendy Vladimíra Menšíka. Z filmů si ho diváci vybaví jako kudrnatého ševce Jíry v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Martina v Bony nebo Milana v Proč? V divadelním spolku Kašpar Divadla v Celetné či Viola ztvárnil nespočet rolí, v nichž navzdory zranění páteře a upoutání na invalidní vozík exceloval. Je držitelem Ceny Alfréda Radoka, Cenu Thálie i nehereckou Cenu Václava Bendy, za statečné občanské postoje v době komunistické totality a aktivní činnost při hájení hodnot svobody, demokracie a lidských práv, a za výrazný přínos k návratu svobody a demokracie. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Malá mořská víla

Divadlo / pro děti
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
19.04.2026 od 15:00 hod.