PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Heart of Giving


Hudba / koncert / + benefice
Město: Tábor

Datum: 05.12.2015 od 17:00 hod.

Místo: UmaUma Gallery

 
 

 Christmas is coming and what better time to GIVE BACK!
Join us for a community fundraiser to help those less fortunate.
/ /
Vánoce se blíží, a je to ten nejlepší čas něco pro druhé udělat.
Přidejte se ke komunitní sbírce na pomoc těm méně šťastným.

Only 120 CZK
for a night of fine wine, great music and lovely people.
Artists welcome!
Play a musical instrument, read us a poem or sing us a song :)
/ /
Darujte 120 Kč (či méně či více), přijďte na večírek. Můžete něco zahrát, zazpívat nebo zabásnit. Umělci vítáni.

All proceeds will go to Roja Sor CZ a local Czech Non-Profit sending help to the Yazidis in northern Iraq (Kurdistan), and Yazidis refugee camps in Syria.
/ /
Všechen výtěžek půjde organizaci Roja Sor CZ , která lokálně pomáhá jezídům v severním Iráku (Kurdistán) a v uprchlických táborech na severu Sýrie.

If you can't make it to the event please feel free to contact me directly or stop by UmaUma any day of the week and leave your contribution in the donation box.
/ /
Pokud se nemůžete zůčastnit přímo akce, prosím neváhejte mě kontaktovat, nebo se zastavit UmaUma, kterýkoliv den v týdnu (kromě pondělí) a nechat svůj příspěvek v darovacím boxu.

PLEASE INVITE EVERYONE YOU KNOW IN AND AROUND T'ABOR!
/ /
PROSÍM POZVĚTE I SVÉ PŘÁTELE !

Looking forward to seeing you there!
& THANK YOU for giving back
From the bottom of our hearts :)
/ /
Těším se na viděnou a děkuji za štědrost z hloubky našich srdcí :-)Smuténka: Zemřel bubeník Citronu, Radim Pařízek

V úterý 2. března zemřel frontman a bubeník legendární metalové kapely Citron Radim Pařízek. Kapela uvedla, že Radim podlehl komplikacím, které byly spjaty s jeho nedávnou operací. "Radim Pařízek byl mužem s mimořádně širokým profesním i osobním záběrem zájmů. Jako hudebník a lídr rockové legendy Citron dobyl nejvyšší mety. Legendární metalová kapela pod jeho taktovkou absolvovala úspěšné turné po Evropě i Spojených státech, prodala více než milion desek a v roce 1987 získala Zlatého slavíka. Radimovo metalové srdce tepe dále. Neméně úspěšný byl též v oblasti mediálního podnikání, jíž se věnoval od roku 1998, kdy založil Radio Čas, jednu z nejposlouchanějších stanic na Moravě a ve Slezsku. Čas samozřejmě pokračuje dál, stejně jako všechny jeho další mediální a telekomunikační aktivity včetně multiplexů. Věříme, že pod jeho patronátem bude jeho byznys i nadále vzkvétat. Úspěchy slavil krom dalšího i na poli závodního jachtingu, kde získal řadu cenných kovů i na mezinárodní scéně. Radim se k životu vždy stavěl čelem a nikdy se nezastavil před žádnou překážkou. Žádná meta pro něj nebyla nedosažitelná. Zůstává s námi dál," napsala kapela Citron. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat