PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BILL EVANS + MICHAEL "PATCHES" STEWART & AMC TRIO (USA, Sk))


Hudba / koncert / jazz
Město: České Budějovice

Datum: 24.11.2015 od 20:00 hod.

Místo: Highway 61 club

 
 

 Top koncert podzimní sezony!!! Držitel Grammy a světová extratřída na saxofon. Bill Evans Debutoval v 80´v kapele Milese Davise, se kterým natočil 3 alba. V doprovodu amerického trumpetisty Michaela "Patches" Stewarta a slovenského AMC Tria. 24.11. Highway 61, České Budějovice Pouze 2 koncerty v ČR. Nekuřácký večer!

Pouze ve dvou českých městech mají diváci možnost shlédnout tuto mimořádnou hudební sestavu - Bill Evans, M. Patches Stewart v doprovodu slovenského AMC Tria.

Bill Evans, americký saxofonista, pravá ruka Milese Davise, se kterým natočil 3 alba, spoluhráč Herbieho Hancocka, Warena Hayese, Willie Nelsona a mnoha dalších star, natočil dosud 19 vlastních alb.


Michael "Patches" Stewart - rodák z New Orleans, s precizní technikou a nezaměnitelným feelingem se stal profesionálem již v šestnácti a ostruhy získal u Milese Davise. Poté jeho služeb využívali třeba Quincy Jones, David Sanborn, George Duke, Whitney Houston, Al Jarreau a Marcus Miller.

AMC Trio patří mezi nejkvalitnější jazzová uskupení na Slovensku a po Evropě doprovází často velká americká jazzové jména.

Peter Adamkovič piano, Martin Marinčák doublebass, Stanislav Cvanciger drumsVstupné:

290kč předprodej v klubu http://www.club-highway61.cz/ a v síti www.cbsystem.cz - http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/3575-bill-evans-michael-patches-stewart-amc-trio-usa-sk

na místě 350kčV pražské Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


ZUŠ Veselí nad Lužnicí

Hudba / koncert / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
22.05.2018 od 18:00 hod.

 

Varieté Freda A. aneb Chytání větru

Divadlo / jevištní parafráze
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
22.05.2018 od 19:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
22.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce

 

Miláček Anna

Divadlo / komedie
Dům kultury Milevsko
22.05.2018 od 19:30 hod.