PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BILL EVANS + MICHAEL "PATCHES" STEWART & AMC TRIO (USA, Sk))


Hudba / koncert / jazz
Město: České Budějovice

Datum: 24.11.2015 od 20:00 hod.

Místo: Highway 61 club

 
 

 Top koncert podzimní sezony!!! Držitel Grammy a světová extratřída na saxofon. Bill Evans Debutoval v 80´v kapele Milese Davise, se kterým natočil 3 alba. V doprovodu amerického trumpetisty Michaela "Patches" Stewarta a slovenského AMC Tria. 24.11. Highway 61, České Budějovice Pouze 2 koncerty v ČR. Nekuřácký večer!

Pouze ve dvou českých městech mají diváci možnost shlédnout tuto mimořádnou hudební sestavu - Bill Evans, M. Patches Stewart v doprovodu slovenského AMC Tria.

Bill Evans, americký saxofonista, pravá ruka Milese Davise, se kterým natočil 3 alba, spoluhráč Herbieho Hancocka, Warena Hayese, Willie Nelsona a mnoha dalších star, natočil dosud 19 vlastních alb.


Michael "Patches" Stewart - rodák z New Orleans, s precizní technikou a nezaměnitelným feelingem se stal profesionálem již v šestnácti a ostruhy získal u Milese Davise. Poté jeho služeb využívali třeba Quincy Jones, David Sanborn, George Duke, Whitney Houston, Al Jarreau a Marcus Miller.

AMC Trio patří mezi nejkvalitnější jazzová uskupení na Slovensku a po Evropě doprovází často velká americká jazzové jména.

Peter Adamkovič piano, Martin Marinčák doublebass, Stanislav Cvanciger drumsVstupné:

290kč předprodej v klubu http://www.club-highway61.cz/ a v síti www.cbsystem.cz - http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/3575-bill-evans-michael-patches-stewart-amc-trio-usa-sk

na místě 350kčSMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Nasvícení města Sezimovo Ústí - Janek Ledecký!

Ostatní / setkání
náměstí Tomáše Bati
01.12.2023 od 15:00 hod.

 

Straight

Hudba / dj / techno,tekno live
Paluba Soběslav
01.12.2023 - 02.12.2023 od 22:00 hod.
vícedenní akce

 

Sodoma Gomora

Hudba / koncert / horror rap
Hudební klub K2
01.12.2023 od 21:00 hod.

 

Večery S - ZAjiSTÉ, Kuba Lukáč, SPS Perchta

Hudba / koncert / folk, sbor
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
01.12.2023 od 19:00 hod.