PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BILL EVANS + MICHAEL "PATCHES" STEWART & AMC TRIO (USA, Sk))


Hudba / koncert / jazz
Město: České Budějovice

Datum: 24.11.2015 od 20:00 hod.

Místo: Highway 61 club

 
 

 Top koncert podzimní sezony!!! Držitel Grammy a světová extratřída na saxofon. Bill Evans Debutoval v 80´v kapele Milese Davise, se kterým natočil 3 alba. V doprovodu amerického trumpetisty Michaela "Patches" Stewarta a slovenského AMC Tria. 24.11. Highway 61, České Budějovice Pouze 2 koncerty v ČR. Nekuřácký večer!

Pouze ve dvou českých městech mají diváci možnost shlédnout tuto mimořádnou hudební sestavu - Bill Evans, M. Patches Stewart v doprovodu slovenského AMC Tria.

Bill Evans, americký saxofonista, pravá ruka Milese Davise, se kterým natočil 3 alba, spoluhráč Herbieho Hancocka, Warena Hayese, Willie Nelsona a mnoha dalších star, natočil dosud 19 vlastních alb.


Michael "Patches" Stewart - rodák z New Orleans, s precizní technikou a nezaměnitelným feelingem se stal profesionálem již v šestnácti a ostruhy získal u Milese Davise. Poté jeho služeb využívali třeba Quincy Jones, David Sanborn, George Duke, Whitney Houston, Al Jarreau a Marcus Miller.

AMC Trio patří mezi nejkvalitnější jazzová uskupení na Slovensku a po Evropě doprovází často velká americká jazzové jména.

Peter Adamkovič piano, Martin Marinčák doublebass, Stanislav Cvanciger drumsVstupné:

290kč předprodej v klubu http://www.club-highway61.cz/ a v síti www.cbsystem.cz - http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/3575-bill-evans-michael-patches-stewart-amc-trio-usa-sk

na místě 350kčOdešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018

 

50 let od invaze

Hudba / koncert / hudba - projekce
Univerzita Tábor
21.08.2018 od 18:00 hod.