PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BILL EVANS + MICHAEL "PATCHES" STEWART & AMC TRIO (USA, Sk))


Hudba / koncert / jazz
Město: České Budějovice

Datum: 24.11.2015 od 20:00 hod.

Místo: Highway 61 club

 
 

 Top koncert podzimní sezony!!! Držitel Grammy a světová extratřída na saxofon. Bill Evans Debutoval v 80´v kapele Milese Davise, se kterým natočil 3 alba. V doprovodu amerického trumpetisty Michaela "Patches" Stewarta a slovenského AMC Tria. 24.11. Highway 61, České Budějovice Pouze 2 koncerty v ČR. Nekuřácký večer!

Pouze ve dvou českých městech mají diváci možnost shlédnout tuto mimořádnou hudební sestavu - Bill Evans, M. Patches Stewart v doprovodu slovenského AMC Tria.

Bill Evans, americký saxofonista, pravá ruka Milese Davise, se kterým natočil 3 alba, spoluhráč Herbieho Hancocka, Warena Hayese, Willie Nelsona a mnoha dalších star, natočil dosud 19 vlastních alb.


Michael "Patches" Stewart - rodák z New Orleans, s precizní technikou a nezaměnitelným feelingem se stal profesionálem již v šestnácti a ostruhy získal u Milese Davise. Poté jeho služeb využívali třeba Quincy Jones, David Sanborn, George Duke, Whitney Houston, Al Jarreau a Marcus Miller.

AMC Trio patří mezi nejkvalitnější jazzová uskupení na Slovensku a po Evropě doprovází často velká americká jazzové jména.

Peter Adamkovič piano, Martin Marinčák doublebass, Stanislav Cvanciger drumsVstupné:

290kč předprodej v klubu http://www.club-highway61.cz/ a v síti www.cbsystem.cz - http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/3575-bill-evans-michael-patches-stewart-amc-trio-usa-sk

na místě 350kč