PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


BILL EVANS + MICHAEL "PATCHES" STEWART & AMC TRIO (USA, Sk))


Hudba / koncert / jazz
Město: České Budějovice

Datum: 24.11.2015 od 20:00 hod.

Místo: Highway 61 club

 
 

 Top koncert podzimní sezony!!! Držitel Grammy a světová extratřída na saxofon. Bill Evans Debutoval v 80´v kapele Milese Davise, se kterým natočil 3 alba. V doprovodu amerického trumpetisty Michaela "Patches" Stewarta a slovenského AMC Tria. 24.11. Highway 61, České Budějovice Pouze 2 koncerty v ČR. Nekuřácký večer!

Pouze ve dvou českých městech mají diváci možnost shlédnout tuto mimořádnou hudební sestavu - Bill Evans, M. Patches Stewart v doprovodu slovenského AMC Tria.

Bill Evans, americký saxofonista, pravá ruka Milese Davise, se kterým natočil 3 alba, spoluhráč Herbieho Hancocka, Warena Hayese, Willie Nelsona a mnoha dalších star, natočil dosud 19 vlastních alb.


Michael "Patches" Stewart - rodák z New Orleans, s precizní technikou a nezaměnitelným feelingem se stal profesionálem již v šestnácti a ostruhy získal u Milese Davise. Poté jeho služeb využívali třeba Quincy Jones, David Sanborn, George Duke, Whitney Houston, Al Jarreau a Marcus Miller.

AMC Trio patří mezi nejkvalitnější jazzová uskupení na Slovensku a po Evropě doprovází často velká americká jazzové jména.

Peter Adamkovič piano, Martin Marinčák doublebass, Stanislav Cvanciger drumsVstupné:

290kč předprodej v klubu http://www.club-highway61.cz/ a v síti www.cbsystem.cz - http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/3575-bill-evans-michael-patches-stewart-amc-trio-usa-sk

na místě 350kčThe Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Úvod do flamenca - taneční seminář

Ostatní / workshop / Taneční seminář
Taneční sál Čechova 1 České Budějovice
28.01.2023 od 10:00 hod.

 

Zaklínačský ples: Večírek u Vegelbudů

Hudba / jiný
Střelnice
28.01.2023 od 18:00 hod.

 

Winter hockey days 2023

Sport / hokej / turnaj hvězd i hobbíků
Kluziště Planá nad Lužnicí
28.01.2023 - 29.01.2023 od 08:00 hod.
vícedenní akce