PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Bladderstones


Hudba / koncert / blues-crossover
Město: Milevsko

Datum: 28.08.2015 od 20:00 hod.

Místo: Kamenáč music art pub

Cena: 90

 
 

Power trio THE BLADDERSTONES spojuje tři různé osobnosti. Kytaristu, který si sotva odložil školní brašnu a zní jako Jeff Beck infikovaný vzteklinou. Veterána, co si užívá podium jako horkou vanu po dobytí severního pólu a postavou i srdcem nepřehlédnutelného bubeníka, co je nadržený na každý další úder do svého milovaného nástroje. Z jejich hry bluesových a jazzových standartů, „sixtees“, pouštního funku a texaského undergroundu je cítit především radost z toho být teď a tady. Všechno ostatní jde v tu chvíli stranou.

The Bladderstones se v roce 2015 zúčastnili prestižní mezinárodní soutěže BLUES APERITIV 2015 a zvítězili. Získali tak postup na mezinárodní festivaly BLUES ALIVE 2015 a 2016.

Tomáš Frolík (30.8.1993), kytara – jeden z nejtalentovanějších hráčů svojí generace, stipendista na London Center of Contemporary Music. Absolvoval řadu MASTERCLASS lekcí – zejména pod vedením Robbena Forda či Marcuse Millera. Další kapely ve kterých Tomáš působí : Jan Tengler Kvintet, Maruška Puttnerová a Kein Art Ensemble.

Johnny Judl (12.7.1974), baskytara, zpěv – absolvent Pražské konzervatoře, multiinstrumentalista, jako hudebník procestoval téměř celou Evropu, podílel se na mnoha projektech ve studiu i živě. Další kapely ve kterých Honza působí : Jablkoň, Kujooni, Maruška Puttnerová a Kein Art Ensemble.

Tomáš Náprstek (20.10.1989), bicí – žák Miloše Meiera, člen The Beatles revivalu The Basketles a spoluiniciátor celorepublikového youtube – projektu „Dream Theater Tribute”.


Více o akci The Bladderstones na webu akce


e-mail na pořadatele: kamenac.pub@gmail.com