PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Bladderstones


Hudba / koncert / blues-crossover
Město: Milevsko

Datum: 28.08.2015 od 20:00 hod.

Místo: Kamenáč music art pub

Cena: 90

 
 

Power trio THE BLADDERSTONES spojuje tři různé osobnosti. Kytaristu, který si sotva odložil školní brašnu a zní jako Jeff Beck infikovaný vzteklinou. Veterána, co si užívá podium jako horkou vanu po dobytí severního pólu a postavou i srdcem nepřehlédnutelného bubeníka, co je nadržený na každý další úder do svého milovaného nástroje. Z jejich hry bluesových a jazzových standartů, „sixtees“, pouštního funku a texaského undergroundu je cítit především radost z toho být teď a tady. Všechno ostatní jde v tu chvíli stranou.

The Bladderstones se v roce 2015 zúčastnili prestižní mezinárodní soutěže BLUES APERITIV 2015 a zvítězili. Získali tak postup na mezinárodní festivaly BLUES ALIVE 2015 a 2016.

Tomáš Frolík (30.8.1993), kytara – jeden z nejtalentovanějších hráčů svojí generace, stipendista na London Center of Contemporary Music. Absolvoval řadu MASTERCLASS lekcí – zejména pod vedením Robbena Forda či Marcuse Millera. Další kapely ve kterých Tomáš působí : Jan Tengler Kvintet, Maruška Puttnerová a Kein Art Ensemble.

Johnny Judl (12.7.1974), baskytara, zpěv – absolvent Pražské konzervatoře, multiinstrumentalista, jako hudebník procestoval téměř celou Evropu, podílel se na mnoha projektech ve studiu i živě. Další kapely ve kterých Honza působí : Jablkoň, Kujooni, Maruška Puttnerová a Kein Art Ensemble.

Tomáš Náprstek (20.10.1989), bicí – žák Miloše Meiera, člen The Beatles revivalu The Basketles a spoluiniciátor celorepublikového youtube – projektu „Dream Theater Tribute”.


Více o akci The Bladderstones na webu akce


e-mail na pořadatele: kamenac.pub@gmail.com
Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.