PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


United Islands zveřejnili scény a časy všech koncertů. Zahraje i Dj Shadow

United Islands zveřejnili scény a časy všech koncertů. Zahraje i Dj Shadow

Pondělí, 26.05.2014 / článek

 

Festival United Island of Prague zveřejnil finální program, s daty, scénami i časy letošního ročníku na www.unitedislands.cz/program. V programu jsou uvedeny i obě scény v Kinského zahradě, v tuto chvíli se totiž dá očekávat, že současným tempem by sbírka na www.hithit.cz/unitedislands měla dopadnout zdárně. K úspěšnému zdolání chybí už jen posledních 15 procent.

HitHit sbírka končí v noci z 28. na 29. května. V případě úspěchu by se po skončení sbírky spustil předprodej již za standardní cenu 250 Kč.

K úspěšnému cíli rekordní sbírky českého crowdfundingu chybí vybrat zhruba 230 tisíc Kč. Organizátoři David Gaydečka a Martin Voňka se na důkaz, jak vážně to s United Islands myslí, doslova odrazili od vltavského dna a natočili o tom krátké video. Video s názvem "Záchranná operace na Vltavě" naleznete zde.
 
Více informací ke sbírce a k dotazům na letošní ročník naleznete i v aktuálním rozhovoru s Davidem Gaydečkou a Martinem Voňkou na http://unitedislands.cz/rozhovor-s-organizatory-k-finale-sbirky-hithit/ .

Unikátní show s Dj Shadow

Na letošním ročníku United Islands se představ přes 150 interpretů, festival se koná od 19. do 21. června. Ve čtvrtek 19. června se odehraje Klubová noc v devíti pražských klubech, v pátek 20 června se hraje na venkovních scénách v rozmezí 14 až 22 hodin, v sobotu 21.června je pak venkovní program v rozmezí od 13:15 do 22 hodin. Po oba dny po venkovním programu dále pokračuje program v sedmi pražských klubech. Oficiální afterparty, na které bude hrát kalifornská legenda instrumentálního hip-hopu, vynikající turntablista, producent a mistr samplu - DJ Shadow, proběhne 21. červma v MeetFactory.

Koncert v České republice bude završením jeho exkluzivní turné „All Basses Covered“, které čítá jen zastávky v Aténách, Londýně, Paříži, Lisabonu a Praze.
„Nemám rád ty připravené show, kde se to odpočítá a pak jede jedna věc za druhou. Chci mít vždycky svůj čas, kdy můžu například scratchovat, protože já vycházím z hip hopu a tím se od mnohých liším,“ řekl DJ Shadow a nastínil tak, že každá jeho show je unikátní. Na ty největší hvězdy festivalu se pak můžete těšit do Kinského zahrady.


Autor: i -


Související články

 

 
Kultura dnes


listování - fake news challange

Divadlo / scénické čtení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
27.06.2022 od 18:30 hod.

 

Listování - FAKE NEWS CHALLENGE - od covidu k Ukrajině a zpět

Divadlo / jiný / literatura
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - divadelní zahrada
27.06.2022 od 17:00 hod.

 

Jak Lesíčkovi uletěly včelky do Bavorského lesa

Divadlo / pro děti
Lovecký zámek Ohrada
27.06.2022 - 01.07.2022 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

South Side Story - Taneční show EFK

Divadlo / taneční show
Dům kultury Milevsko
27.06.2022 od 18:00 hod.