PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Takto Ska-P řádili v Praze. Zítra Budvar Fest s Turbonegro i Sonic Boom Six!

Takto Ska-P řádili v Praze. Zítra Budvar Fest s Turbonegro i Sonic Boom Six!

Pondělí, 29.04.2013 / fotoreport + článek

 

Španělská ska punková mašina Ska-P přijela s novou deskou do Prahy, koncert byl předvojem Mighty Sounds 2013. Takto to na koncertě vypadalo. V úterý 30. dubna zažijí České Budějovice žhavou filipojakubskou noc! V areálu pivovaru Budvar se koná šestý ročník Budvar Festu, na němž se od 15 hodin ukáží kapely jako Turbonegro, Sonic Boom Six, Strung Out, nebo Title Fight! Kdo přijde včas, má vstup zdarma!

Kultovní norská deathpunková kapela, která má jednu z nejradikálnějších fanouškovských základen na světě, přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment.
Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě. Kromě Turbonegro se do Budějovic vypraví i britští Sonic Boom Six se svojí výbušnou směsí ska, grimu, popu, dubstepu, punku a metalu. Doplní je kalifornská punkrocková banda Strung Out, hardcoroví Title Fight z Penyslvánie, horrorpunkoví The Crimson Ghosts a mnozí další.

Kromě skvělého hudebního zážitku a hektolitrů budějovického piva čeká návštěvníky také zahájení BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody proběhnou v průběhu roku po celé České republice, ale pouze v Českých Budějovicích bude speciální odstartování - kromě bikové exhibice na U-rampě se představí také špička české skateové scény, která bude soutěžit v open kontestu o 15.000 Kč.

Na vzniku tohoto nebývalého večírku se podílí Budweiser Budvar, festival Mighty Sounds a Budějovický Majáles, který se v jihočeské metropli koná od 6. do 11. května. Návštěvníci, kteří přijdou do 18 hodin, budou mít vstup na akci ZDARMA. Poté se bude vybírat vstupné ve výši 1000 Kč. 

Na akci vystoupí:
Turbonegro (NOR)
Sonic Boom Six (UK)
Strung Out (USA)
Title Fight (USA)
The Crimson Ghosts (DE)
Better Way (CZ)
Dezinfekce (CZ)
Satisfucktion (CZ)Fotografie


Autor: Vojta Florian, i -


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


lordi - next picture

Divadlo / divadelní komedie
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
21.03.2023 od 19:00 hod.

 

Alinde Quintet

Hudba / koncert / klasická hudba
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
21.03.2023 od 19:00 hod.

 

Tvoření pro malá stvoření - výroba chobotničky

Pro děti
Dům kultury Milevsko
21.03.2023 od 16:00 hod.

 

Toulky za poznáním - 9 mexických států

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
21.03.2023 od 18:00 hod.