PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Taboard Skate Session pojedenácté! Přijedou Sunshine, Niceland i Dj AKA a Barlow

Taboard Skate Session pojedenácté! Přijedou Sunshine, Niceland i Dj AKA a Barlow

Pátek, 10.05.2013 / článek

 

Před námi je druhý květnový víkend a s ním přicházejí každoroční táborské skate závody s názvem TABOARD SKATE SESSION. Letošní jedenáctý ročník se koná v sobotu 11. května. Přinášíme info o odpoledním programu ve skateparku a večerní, až skoro festivalové afterparty, která bude v klubu Milenium a nabídne kapely Sunshine, No Distance Paradise, Niceland, Bros´N ´Beasts, Crows Above, The Brainwaves a nespočet Djs!

Jedenácté pokračování skateparty s názvem TaBoard Skate Session je za dveřmi a na programu je toho letos víc než dost. Místem konání bude jako vždy táborská skate plazza, která je nově rozšířená o čerstvej, nakoplej, vlastnoručně zbudovanej a vymazlenej DIY bowl.

"Ten mimochodem vznikl jako takový neofiko pomník pro TaBoard skatera Jirku Fraita, který naši crew po loňské autonehodě bohužel opustil. Na jeho počest se tedy pojede první ročník MEMORIALU J.F a jako vzpomínkou a poctou mu bude pořádnej bazénovej skateboarding," říká za pořadatele Miroslav Brož.
 
Streetstyle se jako každoročně pojede v pohodičkovém rytmu , aby si závod všichni bez stresu užili. Čeká vás bohatý doprovodný program. V plánu je SKIMBOARD vodní dráha, LONGBOARDová škola, WOODOG FINGERBOARD contest s grilovačkou, Foot-bag netový turnaj, RED BULL chill zone a spousta dalších vychytávek.
Po celý den se budou pouštět pecky v režii TABOARD KILLERS DJ´S + TAO MAFFA, pívečko s hotovkama a nealkem pořídíte v přilehlé hospůdce. Samotný závod začne kvalifikací od 12 hodin. Na střídačku se pojede street s bowlem. Kolem 17. hodiny pak proběhne besttrick a v 18 hodin bude vyhlášení výsledků. Následovat bude velká afterparty .

Afterparty se Sunshine a jejich kořeny

Ta se uskuteční od 19:30 hodin v táborském klubu Milenium. V rámci tour BACK TO THE ROOTS do Tábora po dvou letech zavítají "skorolokálové" SUNSHINE. Uslyšíme průřez celou jejich tvorbou a možná se i blejsknete v jejich videosnímku, který v rámci tour vzniká. Celou tuhle šňůru jedou kluci společně s kapelou NO DISTANCE PARADISE a jinak tomu nebude ani v Táboře.

Jako domácí formace se představí mladé projekty THE BRAIN WAVES A CROWS ABOVE . Spoluhráči obou kapel hráli kdysi v nadějném projektu ELECTRIC. Vzpomínáte? Bude tedy zajímavé slyšet kam to kluci posunuli.

BROS´N´BEASTS to posledně na Hodobóžový party pekelně rozjeli, ale na velkém pódiu to bude ještě větší hell. Kapela NICELAND prošla lehkou personální změnou a v poupravené sestavě přijede tenhle několikanásobněkrát oceněný objev se svou show.

K ránu s Dj AKA, Soundpolis crew a matadory

Druhá až půltřetí ranní se přehoupne na vlnu breakbeatu, funky, drum´n´bassu a technických rychlých scratchů, které prostě umí jenom DJ AKA. Bude hrát dokud ho nepustíte z podia. Závěr večera bude patřit SOUNDPOLIS DJ´s , takže TAO MAFFA, JOHNY PLAYER a Junglebassovej mix .

Otevřená bude samozřejmě i stage na baru ve druhém patře, kde celý večer bude hrát partička táborských DJ´s legend. Sety z vinylu a pohodovej průžez všemi žánry - DJ KIX, DJ BITBOB a DAVE WALLA. Doplní je pražský DJ BARLOW, který má přehled a hodně velký výběr indie rockovek, kytarovejch nářezů a tanečních klasik. V průběhu večera proběhne klasicky tombola a projekce skate videií. Vstupné na afterparty je 200 korun. Skateové závody jsou zdarma

LINE – UP :

Hlavní stage :
20:00 – 20:30 – THE BRAIN WAVES
20:50 – 21:15 – CROWS ABOVE
21:40 – 22:15 – NO DISTANCE PARADISE
22:45 – 23:30 – BROS ´N ´BEASTS
23:50 – 00:30 – NICELAND
01:00 – 02:15 – SUNSHINE
02:30 – 03:30 – DJ AKA
03:30 – 05:00 – SOUNDPOLIS DJ´S

DJ´S stage:
20:00 – 21:00 – DAVE WALLA
21:00 – 22:00 – DJ KIX + DJ BITBOB
22:00 – 00:00 – DJ BARLOW
00:00 – 02:00 – DJ KIX + DJ BITBOB
02:00 - ??:?? – DJ BARLOW


Autor: i -

Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Wohnout - unplugged

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
31.03.2023 od 19:00 hod.

 

folk mezi řekami . březen 2023

Hudba / koncert / hudební večer
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
31.03.2023 od 18:00 hod.

 

Tanec, zrní a film

Kino / film
Sladovna Písek
31.03.2023 od 16:00 hod.