PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Taboard Skate Session pojedenácté! Přijedou Sunshine, Niceland i Dj AKA a Barlow

Taboard Skate Session pojedenácté! Přijedou Sunshine, Niceland i Dj AKA a Barlow

Pátek, 10.05.2013 / článek

 

Před námi je druhý květnový víkend a s ním přicházejí každoroční táborské skate závody s názvem TABOARD SKATE SESSION. Letošní jedenáctý ročník se koná v sobotu 11. května. Přinášíme info o odpoledním programu ve skateparku a večerní, až skoro festivalové afterparty, která bude v klubu Milenium a nabídne kapely Sunshine, No Distance Paradise, Niceland, Bros´N ´Beasts, Crows Above, The Brainwaves a nespočet Djs!

Jedenácté pokračování skateparty s názvem TaBoard Skate Session je za dveřmi a na programu je toho letos víc než dost. Místem konání bude jako vždy táborská skate plazza, která je nově rozšířená o čerstvej, nakoplej, vlastnoručně zbudovanej a vymazlenej DIY bowl.

"Ten mimochodem vznikl jako takový neofiko pomník pro TaBoard skatera Jirku Fraita, který naši crew po loňské autonehodě bohužel opustil. Na jeho počest se tedy pojede první ročník MEMORIALU J.F a jako vzpomínkou a poctou mu bude pořádnej bazénovej skateboarding," říká za pořadatele Miroslav Brož.
 
Streetstyle se jako každoročně pojede v pohodičkovém rytmu , aby si závod všichni bez stresu užili. Čeká vás bohatý doprovodný program. V plánu je SKIMBOARD vodní dráha, LONGBOARDová škola, WOODOG FINGERBOARD contest s grilovačkou, Foot-bag netový turnaj, RED BULL chill zone a spousta dalších vychytávek.
Po celý den se budou pouštět pecky v režii TABOARD KILLERS DJ´S + TAO MAFFA, pívečko s hotovkama a nealkem pořídíte v přilehlé hospůdce. Samotný závod začne kvalifikací od 12 hodin. Na střídačku se pojede street s bowlem. Kolem 17. hodiny pak proběhne besttrick a v 18 hodin bude vyhlášení výsledků. Následovat bude velká afterparty .

Afterparty se Sunshine a jejich kořeny

Ta se uskuteční od 19:30 hodin v táborském klubu Milenium. V rámci tour BACK TO THE ROOTS do Tábora po dvou letech zavítají "skorolokálové" SUNSHINE. Uslyšíme průřez celou jejich tvorbou a možná se i blejsknete v jejich videosnímku, který v rámci tour vzniká. Celou tuhle šňůru jedou kluci společně s kapelou NO DISTANCE PARADISE a jinak tomu nebude ani v Táboře.

Jako domácí formace se představí mladé projekty THE BRAIN WAVES A CROWS ABOVE . Spoluhráči obou kapel hráli kdysi v nadějném projektu ELECTRIC. Vzpomínáte? Bude tedy zajímavé slyšet kam to kluci posunuli.

BROS´N´BEASTS to posledně na Hodobóžový party pekelně rozjeli, ale na velkém pódiu to bude ještě větší hell. Kapela NICELAND prošla lehkou personální změnou a v poupravené sestavě přijede tenhle několikanásobněkrát oceněný objev se svou show.

K ránu s Dj AKA, Soundpolis crew a matadory

Druhá až půltřetí ranní se přehoupne na vlnu breakbeatu, funky, drum´n´bassu a technických rychlých scratchů, které prostě umí jenom DJ AKA. Bude hrát dokud ho nepustíte z podia. Závěr večera bude patřit SOUNDPOLIS DJ´s , takže TAO MAFFA, JOHNY PLAYER a Junglebassovej mix .

Otevřená bude samozřejmě i stage na baru ve druhém patře, kde celý večer bude hrát partička táborských DJ´s legend. Sety z vinylu a pohodovej průžez všemi žánry - DJ KIX, DJ BITBOB a DAVE WALLA. Doplní je pražský DJ BARLOW, který má přehled a hodně velký výběr indie rockovek, kytarovejch nářezů a tanečních klasik. V průběhu večera proběhne klasicky tombola a projekce skate videií. Vstupné na afterparty je 200 korun. Skateové závody jsou zdarma

LINE – UP :

Hlavní stage :
20:00 – 20:30 – THE BRAIN WAVES
20:50 – 21:15 – CROWS ABOVE
21:40 – 22:15 – NO DISTANCE PARADISE
22:45 – 23:30 – BROS ´N ´BEASTS
23:50 – 00:30 – NICELAND
01:00 – 02:15 – SUNSHINE
02:30 – 03:30 – DJ AKA
03:30 – 05:00 – SOUNDPOLIS DJ´S

DJ´S stage:
20:00 – 21:00 – DAVE WALLA
21:00 – 22:00 – DJ KIX + DJ BITBOB
22:00 – 00:00 – DJ BARLOW
00:00 – 02:00 – DJ KIX + DJ BITBOB
02:00 - ??:?? – DJ BARLOW


Autor: i -

SMUTÉNKA: Zemřela světová hvězda jazzu George Mraz, písecký rodák

 Ve čtvrtek 16. září zemřela krátce po svých 77. narozeninách legenda, světový kontrabasista a písecký rodák Jiří George Mraz, který stál po boku zpěvačky Elly Fitzgerald, Stana Getze i Oscara Petersona. Po čtyřech měsících tak odešel za svým spoluhráčem, kamarádem - bubeníkem Ivanem Smažíkem. Na svém kontě má stovky nahraných alb a řadu turné s dalšími osobnostmi jako Stan Getz, Chet Baker, Oscar Peterson, Bill Evans, Dizzy Gillespie, Charlie Mingus, John Abercombie, Joe Lovano, Stephane Grappelli, Kenny Burrell, McCoy Tyner, John Scofield, Richie Beirach, Herbie Hancock, Michel Petrucciani, nebo Joe Henderson. V roce 2016 prodělal George Mráz náročnou operaci, kdy mu byla odstraněna z pancreasu cysta a zákrok se neobešel bez komplikací - infarkt a infekce. Podrobnosti připravujeme. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Veselské slavnosti 2021

Festival / městské slavnosti
Náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
17.09.2021 - 18.09.2021 od 16:00 hod.
vícedenní akce

 

Velké lásky v malém hotelu

Divadlo / komedie
Spektrum Sezimovo Ústí
17.09.2021 od 19:00 hod.

 

Science Café: ZLODĚJI TĚL - Jan Votýpka

Ostatní / setkání / přednáška
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - DON klub
17.09.2021 od 19:00 hod.

 

Gérard Lauzier – Nalevo od výtahu

Divadlo
Městské divadlo, o.p.s., Horní Brána, ulice Horní čp. 2, Český Krumlov, 381 01
17.09.2021 od 19:30 hod.