PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sziget festival 2014: Stále mladí Antiflag, vynikající Casper i Deadmau5

Sziget festival 2014: Stále mladí Antiflag, vynikající Casper i Deadmau5

Středa, 13.08.2014 / fotoreport

 

Sziget festival jede dál! Na druhý den festivalu pořadatelé připravili pořádnou porci hudby a zábavy. Na Main Stage vystoupili Queens of the Stone Age, Ska-P, Anti Flag a Deadmau5. Poprvé se také rozezněla A38 Stage se jmény jako Casper, Jimmi Eat World, Brody Dalle nebo The Bloody Beatroots. K nebi také bylo vypuštěno na 20 000 balónků. Ale o tom všem už v reportu.

Antiflag to rozjeli na Main Stage v takovém stylu, že by jim leckteří mladíci mohli závidět. Antipolitický punkrock stále žije a je stále aktuální. Skvěle nakoplá show, která graduje, protože to, jak umí pracovat s davem by se od nich mohly učit další kapely. Jejich posluchači poslouchají na slovo.

Ve zpoloviny zaplněném stanu A38 odpálila blond diva Brody Dalle nekompromisní koncert, ze kterého byl slyšet jasný názor této divošky: Že mám slavného manžela? Fuck that! Po zvukařově zaspání, kdy v prvníi písni vazbil zpěv, se rozjela mašina, která nezastavovala. I kdyz byla inspirace Queens of the Stone Age v některých skladbách zřejmá, svou energií připomínala Courtney Love zamlada.

Queens of the Stone Age byl dlouho očekávaným koncertem. Zprvu kapelu trápila nevyrovnaná zvuková kvalita, i tak byl výkon kapely kompaktní a uvolněný. Deadmau5 zaujal nemainstreamovými tracky a skvělou vizualizací. Jimmy Eat World zahráli pro všechny, kdo neholdují elektronické muzice. Pro ty, kdož naopak mají elektrohrátky rádi, byli neskutečně našlapaní The Bloody Beetroots. Ti však místy museli přestat hrát kvůlu neposlušným fanouškům, kteří lezli po konstrukcích stanu. Velkým překvapením pak byl vynikající koncert německého rappera Caspera s live kapelou.

FOTKY z pondělí:
http://www.kulturne.com/clanek/sziget-festival-2014-mohutny-start-patril-leningrad-1975-a-blink-182


Fotografie


Autor: David Peltán, Ondřej Maňák, Terezie


Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


dětský den s mimoněm, mickeym, jednorožcem a šmoulou

Pro děti / dětský den
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
24.09.2023 od 13:30 hod.

 

táborský svatební veletrh

Ostatní / Svatební veletrh
Hotel Palcát
24.09.2023 od 10:00 hod.

 

Biotronika

Ostatní / duchovní shromáždění,
Clarion Congress Hotel České Budějovice, 14, Pražská tř. 2306, 370 04 České Budějovice
24.09.2023 od 15:15 hod.

 

Svatba bez obřadu

Divadlo
Dům kultury Milevsko
24.09.2023 od 19:00 hod.