PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Solidní rozjezd. Nejlépe oceněný festival Sziget letos odstartuje Robbie Williams

Solidní rozjezd. Nejlépe oceněný festival Sziget letos odstartuje Robbie Williams

Čtvrtek, 05.02.2015 / článek

 

 Sziget Festival, čerstvý vítěz kategorie Best Major Festival v Evropě, představuje headlinera otevíracího dne, kterým je Robbie Williams. Týdenní festivalová party v Budapešti odstartuje velkolepě 10. srpna (tzv. Den -1), kdy Robie Wiliams představí Szigeťanům svou show ‘Let Me Entertain You Tour’. Vstup na tento festivalový den zajišťují týdenní permanentky, denní vstupenky půjdou do prodeje jen v limitovaném množství.

Organizátoři Sziget festivalu oznámili novou hvězdu letošního line-upu - Robbieho Williamse. Týdenní program festivalu je odkryt zatím jen z části. Nyní v něm najdete Florence and the Machine, Alt-J, Awolnation, Blasterjaxx, Jamie Woona a další. Řada interpretů bude oznámena v následujících dnech. Pořadatelé chtějí letos dostát ocenění, kterého se jim dostalo za loňský ročník. Sziget již podruhé získal ocenění European Festival Awards jako nejlepší festival v nejprestižnější kategorii „Major“ (poprvé za ročník 2012).

V prodeji bude pouze 25 000 denních vstupenek na Den -1. Ti, kteří si zakoupí sedmidenní permanentku, si užijí celý týden na Ostrově svobody včetně ohromující show Robbieho Williamse. Prvních 10 000 denních vstupenek bude možné zakoupit za 59€, potom cena stoupne na 65€. Organizátoři očekávají, že stejně jako v uplynulém roce bude i letošní ročník vyprodaný, proto ti, kteří si tento fantastický festival nechtějí nechat ujít, by neměli s koupí vstupenek příliš otálet.

Robbie Williams
Robbie Williams během své sólové kariéry prodal po celém světe více než 70 miliónů alb a získal nejvíce ocenění BRIT Awards v celé jeho historii. V roce 2010 mu cena za Mimořádný hudební přínos zajistila v pořadí již 17 sošku, kterou v této prestižní soutěži získal. Hned šestice jeho alb si drží své pozice ve stovce nejprodávanějších desek ve Velké Británii, stejně tak drží rekord v počtu prodaných vstupenek během jediného dne – bylo jich prodáno celkem 1,6 miliónu. K tomu ještě přičtěme největší open air koncert v britské historii pro 375 000 lidí (nezapomenutelné 3 noci v Knebworth v roce 2003), kdy Robbie Williams všem dokázal, že se jeho živé show zcela vyrovnají ohromujícím úspěchům jeho nahrávek. Nejnovější album ‘Swings Both Ways’ je Williamsova již jedenáctá deska, která zvítězila v britské Official Album Chart, čímž se vyrovnal králi rokenrolu Elvisi Presleymu.

Video Let Me Entertain You


Video CandyVíce informací a vstupenky na: www.szigetfestival.cz. Kulturne.com je mediálním partnerem festivalu.


Autor: i, dap -


Související články

 

 
Kultura dnes


Letní Open Air koncert - Doga "unplugged"

Hudba / koncert
Garage Tábor
02.07.2020 od 19:00 hod.

 

Setkání s hudou v Soběslavi 2020

Hudba / cyklus koncertů a hudební workshop
Kulturní dům města Soběslavi, Kostel sv. Víta a Kostel sv. Petra a Pavla, Městské koupaliště Soběslav
02.07.2020 - 12.07.2020 od 19:00 hod.
vícedenní akce

 

Havraní léto 2020

Festival
Rabenštejnská 2020
02.07.2020 od 19:00 hod.

 

This!

Hudba / koncert
Klášterní zahrada
02.07.2020 od 19:00 hod.