PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Skateové závody se topily ve slunci. Zúčastnila se i tuzemská špička

Skateové závody se topily ve slunci. Zúčastnila se i tuzemská špička

Středa, 13.10.2010 / fotoreport

 

Třetí ročník černovického qp BOWL CONTESTU je za námi. Přinášíme stručný report z toho, co se v sobotu 9. října dělo v průběhu závodu i celého dne. Jisté je, že počasí vyšlo na jedničku a závod??

Černovický bazének je pojem sám o sobě a pohodový kontest, který se zde každoročně pořádá neoficiálně uzavírá uplynulou skate sezónu.
Svým způsobem nejde ani tak o závody, nebo vyhrocené soutěžení mezi zůčastněnými.
Tím pádem se vždy sjede bazénkové jádro jezdců z celé republiky a všichni si užívají skateboardingu, pohodové nálady, popíjení různých destilátů a volné konverzace s přáteli.

A jinak tomu nebylo ani letos. Partička osmnácti přihlášených jezdců byla rozdělena do šesti heatů (skupin) po třech jezdcích, kdy každá skupina měla sedm minut volného ježdění a postupně se tak všichni v bazénku vystřídali. Do finále pak postupovalo šest nejlepších. Vidět jsme mohli čisté jízdy budějovického Vládi Hlaváčka, který mimochodem posléze vyhrál i besttrick.

Krásné bazénové oblouky projížděl Board fotograf Panker a asi největší polety jsme mohli vidět od legendárního jezdce Míry Tovaryše. Svižnou jízdu plnou technických triků zajel pražský Michal Musil a pozadu nezůstal skrytý talent havířovského Lukáše "Bédi" Wielucha .

Dorazil i lišovský stavitel a majitel jednoho z největších bowlů v ČR Libor "ZRZA" Mikeš, který se po závěrečném GAME OF SKATE souboji do finále s Mírou Brožem bohužel neprobojoval. I tak předvedl čistou a stylovou jízdu.

Všichni si užívali slunečného podzimního dne a pauzy mezi jednotlivými koly byly příjemně doplňeny koncerty kapel Done and Gone a JZLF. Skateboarding probíhal až do večerních hodin, kdy byla akce oficiálně ukončena.

Velký dík patří především majiteli a staviteli bazénku Koldovi, sponzorům i samozřejmě všem, kteří se akce zúčastnili. Tak zase za rok...

Výsledky :

1 - Míra Tovaryš
2 - Lukáš "Béda" Wieluch
3 - Michal Musil

Besttrick : Vláďa Hlaváček - Bluntslide to 50/50 grind !Fotografie


Autor: Miroslav Brož, foto: D. Peltán

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.