PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Silvestr 2011. Takto jste slavili!

Silvestr 2011. Takto jste slavili!

Čtvrtek, 05.01.2012 / fotoreport

 

Jak jste stravili silvestrovskou noc? My navštívili jistebnický kulturním dům, kde hrál Štěpán Kojan. Zastavili jsme se také v Táboře. V budově Střelnice lidé tančili na hudbu ze sbírky vinylových desek Pavla Neufuse, v MP7 hrál Dj Vego a Žižkovo náměstí už tradičně o půlnoci obsadily desítky lidí, aby si popřály, přiťukly, sdělily prožitky a odpálily spolu nějakou tu raketku.
Za Kulturne.com přejeme, ať se vám v novém roce zlé vyhýbá a dobré naopak nalézáte naprosto všude! Děkujeme všem, kteří při nás stojí, podporují nás a pomáhají. Samozřejmě, někdy to není lehké, ale vždy jsme zlé časy ustáli. Budeme se tak snažit dál. Děkujeme za přízeň a s námi strávený čas. Nazdraví, respektive na kulturu!   

Jmenovitě bychom pak rádi poděkovali institucím a lidem, kteří pro server ochotně pracovali, podporovali nás propagací a někdy i dary. Díky tedy:

Za podporu:
United Islands
Indies Scope
Táborský festival vína
Mighty Sounds
Bohemia Jazz Fest
South Bohemia Jazz fest
Mafia Records
Manabe Project
Bad Boys Crew, speciální poděkování Radimu Olivovi
Fest 2004
KD Písek
Město Tábor
BasinfireFest
Joe´s Garage
Jeden Svět
Táborské slavnosti piva
Baboon music production
Soundpolis crew, jmenovitě Dj Tao Maffa
Taboard crew, jmenovitě Mirazz
Jazz Gallery Charley
Traumaxx crew
Dj D-Niel
Ratata Fest a Martin Kučera
Žižkův vraždící palcát
Dále také: Klub Kalich Tábor, Recykle music bar (jmenovitě Šárka Procházková, Richard Dušák a Žaneta Benešová), café&gallery MP7, Aux café, Envy Bar, Penzion Alfa, Bardo, Funagency, Music club Kotnov, Hotel Palcát, Penzion Kamínek, Pod čarou Písek, Kabaret U Váňů ČB, obec a SDH Rodná, Habeš klub Strakonice, KD Soběslav, KD Veselí nad Lužnicí, kapela Laskat a mnohým dalším...

Za spolupráci a pomoc:
Ondřej Kullda Maňák, Libor Fousek & Marťa, Martin Bára, Vratislav Jenšík, Kateřina Sujová, Alena Cibulková, Zuzana Pazourková, Lukáš Rešl, Kateřina Turková, Jan Příbramský, Anežka Příběnská, Karolína Srbová, Lenka Vocílková, Tomáš Spěváček, Štěpán Klíma a VY!   (chcete-li také pomoci, nebráníme se:) )


Fotografie


Autor: Ondřej Maňák, David Peltán


Téma: Silvestr

Návštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Související články

 

 
Kultura dnes


Spisovatelé do knihoven - Olina Stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Spisovatelé do knihoven - olina stehlíková

Ostatní / autorské čtení a beseda
městská knihovna veselí nad lužnicí
23.10.2018 od 18:30 hod.

 

Čína

Ostatní / setkání / beseda
Dům kultury Milevsko
23.10.2018 od 18:00 hod.