PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Silvestr 2011. Takto jste slavili!

Silvestr 2011. Takto jste slavili!

Čtvrtek, 05.01.2012 / fotoreport

 

Jak jste stravili silvestrovskou noc? My navštívili jistebnický kulturním dům, kde hrál Štěpán Kojan. Zastavili jsme se také v Táboře. V budově Střelnice lidé tančili na hudbu ze sbírky vinylových desek Pavla Neufuse, v MP7 hrál Dj Vego a Žižkovo náměstí už tradičně o půlnoci obsadily desítky lidí, aby si popřály, přiťukly, sdělily prožitky a odpálily spolu nějakou tu raketku.
Za Kulturne.com přejeme, ať se vám v novém roce zlé vyhýbá a dobré naopak nalézáte naprosto všude! Děkujeme všem, kteří při nás stojí, podporují nás a pomáhají. Samozřejmě, někdy to není lehké, ale vždy jsme zlé časy ustáli. Budeme se tak snažit dál. Děkujeme za přízeň a s námi strávený čas. Nazdraví, respektive na kulturu!   

Jmenovitě bychom pak rádi poděkovali institucím a lidem, kteří pro server ochotně pracovali, podporovali nás propagací a někdy i dary. Díky tedy:

Za podporu:
United Islands
Indies Scope
Táborský festival vína
Mighty Sounds
Bohemia Jazz Fest
South Bohemia Jazz fest
Mafia Records
Manabe Project
Bad Boys Crew, speciální poděkování Radimu Olivovi
Fest 2004
KD Písek
Město Tábor
BasinfireFest
Joe´s Garage
Jeden Svět
Táborské slavnosti piva
Baboon music production
Soundpolis crew, jmenovitě Dj Tao Maffa
Taboard crew, jmenovitě Mirazz
Jazz Gallery Charley
Traumaxx crew
Dj D-Niel
Ratata Fest a Martin Kučera
Žižkův vraždící palcát
Dále také: Klub Kalich Tábor, Recykle music bar (jmenovitě Šárka Procházková, Richard Dušák a Žaneta Benešová), café&gallery MP7, Aux café, Envy Bar, Penzion Alfa, Bardo, Funagency, Music club Kotnov, Hotel Palcát, Penzion Kamínek, Pod čarou Písek, Kabaret U Váňů ČB, obec a SDH Rodná, Habeš klub Strakonice, KD Soběslav, KD Veselí nad Lužnicí, kapela Laskat a mnohým dalším...

Za spolupráci a pomoc:
Ondřej Kullda Maňák, Libor Fousek & Marťa, Martin Bára, Vratislav Jenšík, Kateřina Sujová, Alena Cibulková, Zuzana Pazourková, Lukáš Rešl, Kateřina Turková, Jan Příbramský, Anežka Příběnská, Karolína Srbová, Lenka Vocílková, Tomáš Spěváček, Štěpán Klíma a VY!   (chcete-li také pomoci, nebráníme se:) )


Fotografie


Autor: Ondřej Maňák, David Peltán


Téma: Silvestr

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Kolega Mela Gibsona

Divadlo
Kulturní dům, U Nádraží 602
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Misery

Divadlo / jiný / horror - thiller
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Tři letušky v posteli

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ústí
18.03.2019 od 19:00 hod.

 

Jiří Malík / Zadrž vodu v krajině

Ostatní / setkání / beseda
Jednota kafe a knihy
18.03.2019 od 19:00 hod.