PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Předprodej na Sziget 2015 zahajuje speciální nabídkou. Zbývá už jen několik hodin

Předprodej na Sziget 2015 zahajuje speciální nabídkou. Zbývá už jen několik hodin

Úterý, 04.11.2014 / zpráva

 

Sziget festival zahajuje předprodej na rok 2015 a nabízí pro skalní fanoušky speciální bonus. Možnost získat VIP přístup za cenu standardní permanentky a to za tu nejnižší možnou cenu. Ročník 2014 zaujal rekordní počet fanoušků. Na Ostrově svobody v centru Budapešti se jich během celého festivalu střetlo 415 000. Padesát tisíc týdenních permanentek bylo vyprodáno už před festivalem a rekordní zájem byl o čtvrteční program, kdy v areálu bylo 85000 návštěvníků a organizátoři vyvěsili oznámení – vyprodáno. I proto by si měli fanoušci pospíšit. Třiadvacátý ročník Sziget festivalu se uskuteční 10.8. až 17. srpna 2015. Speciální nabídka zlevněných vstupenek trvá jen do 15 hodin 4. listopadu.

Více info: http://www.szigetfestival.cz/tickets/ticket_info__prices

Jak se stát speciálním Szigeťanem během 24 hodin? Kupte si sedmidenní nebo pětidenní permanentku během prvních 24 hodin prodeje vstupenek a speciální szigeťanský balíček dorazí přímo k vám domů. 

"Hledáme mezi fanoušky ty nejvěrnější a nejoddanější. Ty, kteří dobře ví už teď, že na Ostrově svobody v srpnu 2015 rozhodně chybět nebudou! Pokud mezi ně patříte a chytáte stále naši vlnu, buďte mezi prvními a my vás zahrneme mimořádnou VIP péčí," říkají pořadatelé.

VIP balíček bude zahrnovat osobní pas s vaším jménem a fotografií. Pas umožní procházení po přístupovém mostu v „rychlém pruhu" a budete si moci užít VIP prostory hned vedle Hlavního pódia. Všichni jednoduše uvidí, že vy patříte mezi nejskalnější fanoušky Szigetu.

Součástí balíčku je samozřejmě náramek Sziget 2015, který můžete nosit, dokud neodstartuje další ročník, nálepky Sziget a klíčenka Sziget, která připomene, že již máte svůj klíč na Ostrov.


Autor: i, dap -


Večer plný kapel na Cestě

V pátek 20. září od 19 hodin se v prostoru táborského CESTA, ve sklepní části zvané Subkulturák, koná koncert kapel Nikander, Nondescript, Five seconds to leave a Lusky. Nikander a Five Seconds to leave zde zahráli minulý rok na DIY festivalu a Nondescript nedávno v rámci akce Doomed. Sestavu doplní garage punkové duo Lusky z Plzně, pro které to bude na Cestě premiéra. Večer odstartují punkoví Nondescript z Milevska a pak akce přitvrdí. Five seconds to leave z Jindřichova Hradce budou hrát skladby z jejich poslední desky Nina Who Wasn't, kde pro některé bude určitě překvapením, že kapela přidala zpěv a celkově se hudebně hodně posunula. Nikander z Brna hrají metal, hardcore, sludge a hlavně hodně nahlas. Večer uzavřou Lusky a jejich garážový rock´n´roll punk.  Vstupné je 120 až 150 Kč a celé jde kapelám. Fcb ZDE. (ro)

Související články

 

 
Kultura dnes


Nikander + 5STL + Lusky + Nondescript

Hudba / koncert / stoner - metal - hardcore - punk
CESTA Tábor
20.09.2019 od 19:00 hod.

 

Nikaragua

Ostatní / setkání / Přednáška
Spektrum Sezimovo Ústí
20.09.2019 od 18:00 hod.

 

Otevřené mistrovství ČR v Beer pongu

Sport / Beer pong
KD Dražice
20.09.2019 - 22.09.2019 od 18:00 hod.
vícedenní akce