PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Pomohou rockové Velikonoce s Jesusem hendikepované Klárce? Lidí bylo dost

Pomohou rockové Velikonoce s Jesusem hendikepované Klárce? Lidí bylo dost

Pátek, 09.04.2010 / fotoreport

 

Pomoc tříleté Klárce Boháčové se letos rozhodla benefiční akce Velikonoce s Jesusem. Uskutečnila se v táborském klubu Milenium v neděli 4. dubna. Podpořit Klárku a poslechnout koncerty přišlo kolem 300 platících.
 
Na Velikonocích s Jesusem zahrála funkrocková kapela Rubbish z Tábora, dále se představil Noro Červeňák ze slovenské bluesové kapely ZVA 12-28 band a kytarista Radek Růžička. Před ohňovou show Infantilních klaunů zahrála táborská jazz fusion kapela Trim4. Nechyběl ani Tábor Superstar Band se svými hosty, tentokrát v kompletním provedením rockové opery Jesus Christ Superstar. Jako hosté se na pódiu předvedl Noro Červeňák jako Pilát Pontský, dechová sekce kapely Blue band a vítězka pěvecké soutěže na ZŠ Chotoviny Andrea Jarošová.  Po létech se s kapelou rozloučila zpěvačka Eliška Faicová. Dárkem jí byly květiny, vzpomínková fotografie a hlavně pak bouřlivý a zasloužený aplaus.

Stále můžete pomoci
Letošní veřejná sbírka má pomoci tříleté Klárce Boháčové, jež má po komplikovaném porodu trvalé následky - dětskou mozkovou obrnu, spastickou kvadruparézu (postižení všech končetin) a je klientkou denního stacionáře Kaňka Tábor.
„Peníze budou použity na kompenzační pomůcky, konkrétně na nákup speciální sedačky, kterou potřebuje. Klárku, jako tvář letošních Velikonoc s Jesusem, pomohli vybrat v anketě čtenáři Deníků,“ sdělila koordinátorka sbírky Andrea Koblasová.

Klárce je možné pomoci zakoupením vstupenky na koncert v hodnotě 120 korun, přispěním do zapečetěných sbírkových pokladniček na třech místech Táborska,  zasláním jakékoli částky na účet 30189-705 789 339/0800 nebo zasláním dárcovské DMS ve tvaru DMSmezeraKLÁRKA na číslo 87777. Sbírka bude uzavřena 25. dubna. Pokladničky najdete v prodejně čokolády v ulici 9. května, v bechyňské městské knihovně, na ZŠ Chotoviny a v Kaňce.


Fotografie


Autor: David Peltán


Související články

 

 
Kultura dnes


Letní kino - Bourák

Kino / film / komedie
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
27.07.2021 od 21:00 hod.

 

Láska

Hudba / koncert
zahrada Kulturního domu Písek
27.07.2021 od 18:00 hod.