PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Pomohou rockové Velikonoce s Jesusem hendikepované Klárce? Lidí bylo dost

Pomohou rockové Velikonoce s Jesusem hendikepované Klárce? Lidí bylo dost

Pátek, 09.04.2010 / fotoreport

 

Pomoc tříleté Klárce Boháčové se letos rozhodla benefiční akce Velikonoce s Jesusem. Uskutečnila se v táborském klubu Milenium v neděli 4. dubna. Podpořit Klárku a poslechnout koncerty přišlo kolem 300 platících.
 
Na Velikonocích s Jesusem zahrála funkrocková kapela Rubbish z Tábora, dále se představil Noro Červeňák ze slovenské bluesové kapely ZVA 12-28 band a kytarista Radek Růžička. Před ohňovou show Infantilních klaunů zahrála táborská jazz fusion kapela Trim4. Nechyběl ani Tábor Superstar Band se svými hosty, tentokrát v kompletním provedením rockové opery Jesus Christ Superstar. Jako hosté se na pódiu předvedl Noro Červeňák jako Pilát Pontský, dechová sekce kapely Blue band a vítězka pěvecké soutěže na ZŠ Chotoviny Andrea Jarošová.  Po létech se s kapelou rozloučila zpěvačka Eliška Faicová. Dárkem jí byly květiny, vzpomínková fotografie a hlavně pak bouřlivý a zasloužený aplaus.

Stále můžete pomoci
Letošní veřejná sbírka má pomoci tříleté Klárce Boháčové, jež má po komplikovaném porodu trvalé následky - dětskou mozkovou obrnu, spastickou kvadruparézu (postižení všech končetin) a je klientkou denního stacionáře Kaňka Tábor.
„Peníze budou použity na kompenzační pomůcky, konkrétně na nákup speciální sedačky, kterou potřebuje. Klárku, jako tvář letošních Velikonoc s Jesusem, pomohli vybrat v anketě čtenáři Deníků,“ sdělila koordinátorka sbírky Andrea Koblasová.

Klárce je možné pomoci zakoupením vstupenky na koncert v hodnotě 120 korun, přispěním do zapečetěných sbírkových pokladniček na třech místech Táborska,  zasláním jakékoli částky na účet 30189-705 789 339/0800 nebo zasláním dárcovské DMS ve tvaru DMSmezeraKLÁRKA na číslo 87777. Sbírka bude uzavřena 25. dubna. Pokladničky najdete v prodejně čokolády v ulici 9. května, v bechyňské městské knihovně, na ZŠ Chotoviny a v Kaňce.


Fotografie


Autor: David Peltán


Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Související články

 

 
Kultura dnes


Mucha u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
18.07.2018 od 20:00 hod.

 

African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.