PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na nové desce pracují Bros 'n' Beasts s producentem Queens of the Stone Age

Na nové desce pracují Bros 'n' Beasts s producentem Queens of the Stone Age

Čtvrtek, 24.04.2014 / článek

 

Členové kapely Bros 'n' Beasts, jejíž členové jsou z Tábora, vyrazili v dubnu na turné po republice. Cílem je představit nový singl 1984. Jeho první křest se konal v pražském Rock Café uplynulý týden a rocková parta s americkým leaderem Scottem nemůže vynechat ani domácí Tábor. Zahraje v pátek 25. dubna od 20 hodin v klubu Orion.

V polovině dubna se BnB vydali na turné po ČR, na němž křtí singl 1984. Šňůra koncertů po českých městech vyvrcholí v červnu vystoupením ve Vídni. Na podzim Bros 'n' Beasts chystají vydání alba, které produkuje úspěšný americký producent Geoff Tyson. Ten se proslavil například spoluprací s Duran Duran nebo Queens of the Stone Age.

„Hrozně se těšíme zase na kontakt s fanoušky a jejich reakce, až jim představíme nový materiál z připravované desky. Pod rukama Geoffa Tysona nám to neuvěřitelně vykrystalizovalo, jsme zvědaví, co na to budou lidi říkat. Na turné taky připravujeme limitovanou edici triček, tašek a singlů, které designově připravil výtvarník Richard Fischer. Fanoušci se mají na co těšit,“ říká Scott De Castro, americký frontman Bros 'n' Beasts.

V táborském Orionu Bros 'n' Beasts podpoří stoner-psychadelic rocková kapela LRU a dýdžejové Taboard Killer´s Dj´s. Vstupné je 70 korun a poslechnout si skladby ze singlu můžete zde: https://soundcloud.com/brosnbeasts

Není to poprvé

Pro hudebníky z BnB to není první republikové turné. Po českých městech vyrazili například během sezóny 2011/2012 s kapelou LUNO. Z tohoto období pochází také skladby Every 2nd End či Gremlin. K první natočili také videoklip pod vedením zkušeného režiséra Branislava Kleberce. Klip sponzorovala a následně vysílala například hudební televize Óčko. Kapela dále spolupracují s předními českými producenty Šmitym či Borisem Carloffem, který produkuje hudbu Davidu Kollerovi nebo Xindlu X.
Stálicí české klubové scény se ale část kapely stala již během šestiletého působení v Another Way. Jako předskokani například vyjeli v roce 2005 na turné kapely Support Lesbiens, o dva roky později doprovázeli úspěšné Chinaski. Na kontě mají dvě oficiální desky kapely Another Way jménem Stoned Beef a Fragile.

O kapele:

Kapela Bro's 'n' Beasts vznikla spojením členů Another Way a TBA. Prvním ze songů, které BnB natočili, je Eye to Eye, na kterém spolupracovali s hudební televizí Óčko. První koncerty odehrála kapela v prosinci roku 2009 v rámci turné „Bandzone MySpace chudých Tour“ s kapelou The Radiostars. Koncem téhož roku vystoupili v historicky poslední Noci s Andělem v České televizi. Po vystoupení v únoru roku 2010 na Óčko Awards dosáhli dalšího úspěchu v podobě 3. – 4. místa v soutěži RGM Livespace, kam se probojovali z téměř pěti set kapel. Inspiraci na debutovou desku On a limb sesbírala kapela Bros 'n' Beasts na společných jamech v létě 2009. Křest se odehrál přesně o rok později, kapela pak absolvovala turné po klubech a letních festivalech.

Klipy ke zhlédnutí: https://www.youtube.com/channel/UCwKNsvl--pa-175YVdqQNHw
Profil kapely na Bandzone: http://bandzone.cz/brosnbeasts
FB profil kapely: https://www.facebook.com/brosnbeasts 


Autor: dap, i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


dětský den s mimoněm, mickeym, jednorožcem a šmoulou

Pro děti / dětský den
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
24.09.2023 od 13:30 hod.

 

táborský svatební veletrh

Ostatní / Svatební veletrh
Hotel Palcát
24.09.2023 od 10:00 hod.

 

Biotronika

Ostatní / duchovní shromáždění,
Clarion Congress Hotel České Budějovice, 14, Pražská tř. 2306, 370 04 České Budějovice
24.09.2023 od 15:15 hod.

 

Svatba bez obřadu

Divadlo
Dům kultury Milevsko
24.09.2023 od 19:00 hod.