PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Warm-Up: The Nowherebound navštíví Prahu, České Budějovice a Bratislavu

Mighty Warm-Up: The Nowherebound navštíví Prahu, České Budějovice a Bratislavu

Pondělí, 17.06.2013 / článek

 

Američtí The Nowherebound v červnu přijedou festivalu Mighty Sounds obstarat stylový Warm-Up, a to hned na třech místech: 27. června v Praze, 28. června v Českých Budějovicích a 29. června v Bratislavě. Tenhle večírek byste si neměli nechat ujít.

Příběh Nowherebound se začal psát v roce 2009. Christopher Klinck právě pomalu ale jistě opouštěl Born to Lose a začínal se věnovat svému novému projektu. Spojil síly s Natchetem Taylorem z další texaské party New Disaster a začali spolu skládat materiál na desku „The Songs of Broken Men“, s jejímž nahráváním nakonec pomáhali i další členové Born to Lose.

Po posledním tour své kapely se Klinck vypařil kamsi do Arizony, aby tam nasál atmosféru pravé americké country. Jak nedávno prohlásil Karl Bartos z Kraftwerk: country hudbu nepochopíte, dokud neprojedete napříč pár států směrem na jihozápad a nenarazíte na lidi, kteří jí opravdu žijí.
Pak si ji zamilujete, nebo ji zavrhnete. U příležitosti evropského tour vychází u lokálního labelu Tchichimania Records limitovaný 10“ vinyl s digitálním downloadem toho nejlepšího, co zatím Nowherebound stihli nahrát. Nejde jen o drnkání na dvě akustické kytary, zazní i piano a cello doplněné bicími s přesahem od country punku až k folku.

Mighty Tour “The Nowherebound“ Cz/Sk:
27. června - Praha – Klub 007 Strahov / http://www.klub007strahov.cz/
28. června - České Budějovice – Mighty Bar Velbloud /http://www.velbloud.info/
29. června - Bratislava – Obluda / http://www.obluda.sk/
Více na: www.mightysounds.cz

Autor: i -


Téma: Mighty sounds

Zemřela Aretha Franklin, královna soulu

 Ve věku 76 let zemřela po boji s rakovinou břišní slinivky královna soulu, zpěvačka Aretha Franklin. Americká legenda zemřela doma obklopena nejbližšími. Loučili se s ní v posledních dnech Bill Clinton a osobně Stevie Wonder. Její kariéru zdobí 18 cen Grammy, včetně té za celoživotní dílo, byla uvedena do Rock&rollová síně slávy a byla zařazena mezi nejlepší zpěváky všech dob ap. Nesmrtelné jsou hity jako Respect, I say a little prayer, You make me feel... a mnoho dalších.(dap)

Ten Volt Shock, syrový post punk v Táboře

V neděli 19. srpna od 20 hodin se v táborské pivnici U Lva koná koncert německé party Ten Volt Shock (X-Mist Records, Gunner Records). Kapela je na německé nezávislé hudební scéně aktivní už od roku 2000. Za tu dobu objelo post punkové trio nejen Evropu, ale i USA, Australii a Japonsko, kde hrálo po boku kapel jako například Obits, Chinese Stars, Melt Banana, A-Frames nebo Vaz. Dva členy Ten Volt Shock mohli letos v Táboře vidět návštěvníci FreeDimFestu s jejich tanečnějším a rockovejšim projektem Yass. Společně s baskytarou zní víc punkově a syrověji. Vstupné na koncert je dobrovolné. (pk)

Související články

 

 
Kultura dnes


Bechyňské doteky 2018

Festival
náměstí T. G. M. Bechyně
17.08.2018 - 19.08.2018 od 21:00 hod.
vícedenní akce

 

WØLF and Accident Instantané

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
17.08.2018 od 20:00 hod.

 

Návštěva mladé dámy

Divadlo / komedie o vztazích
Hrad Rožmberk
17.08.2018 od 20:00 hod.

 

Kašpar Vlskice 2018

Festival / divadelní open air festival
Tvrz Vlksice
17.08.2018 - 25.08.2018 od 21:00 hod.
vícedenní akce