PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Warm-Up: The Nowherebound navštíví Prahu, České Budějovice a Bratislavu

Mighty Warm-Up: The Nowherebound navštíví Prahu, České Budějovice a Bratislavu

Pondělí, 17.06.2013 / článek

 

Američtí The Nowherebound v červnu přijedou festivalu Mighty Sounds obstarat stylový Warm-Up, a to hned na třech místech: 27. června v Praze, 28. června v Českých Budějovicích a 29. června v Bratislavě. Tenhle večírek byste si neměli nechat ujít.

Příběh Nowherebound se začal psát v roce 2009. Christopher Klinck právě pomalu ale jistě opouštěl Born to Lose a začínal se věnovat svému novému projektu. Spojil síly s Natchetem Taylorem z další texaské party New Disaster a začali spolu skládat materiál na desku „The Songs of Broken Men“, s jejímž nahráváním nakonec pomáhali i další členové Born to Lose.

Po posledním tour své kapely se Klinck vypařil kamsi do Arizony, aby tam nasál atmosféru pravé americké country. Jak nedávno prohlásil Karl Bartos z Kraftwerk: country hudbu nepochopíte, dokud neprojedete napříč pár států směrem na jihozápad a nenarazíte na lidi, kteří jí opravdu žijí.
Pak si ji zamilujete, nebo ji zavrhnete. U příležitosti evropského tour vychází u lokálního labelu Tchichimania Records limitovaný 10“ vinyl s digitálním downloadem toho nejlepšího, co zatím Nowherebound stihli nahrát. Nejde jen o drnkání na dvě akustické kytary, zazní i piano a cello doplněné bicími s přesahem od country punku až k folku.

Mighty Tour “The Nowherebound“ Cz/Sk:
27. června - Praha – Klub 007 Strahov / http://www.klub007strahov.cz/
28. června - České Budějovice – Mighty Bar Velbloud /http://www.velbloud.info/
29. června - Bratislava – Obluda / http://www.obluda.sk/
Více na: www.mightysounds.cz

Autor: i -


Téma: Mighty sounds