PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Sobota, 27.07.2013 / fotoreport

 

Těžko si v nedělním nabitém line-upu Mighty Sounds 2012 vybírat "hlavní" hvězdu. Každý ji vidí v někom jiném, přesto se asi většina shodne na triu legend Anti-Flag, Suicidal Tendencies a Ky-mani Marley, synu slavného Boba. Ky-mani nezaostal za svým otcem, naopak. Ponechal mírně stranou svoji autorskou tvorbu a zásobil publikum tátovo hitovkami, včetně skladby One Love. Po loňském ročníku Mighty, kdy ji zahráli spolu s publikem Inner Circle, to vypadá na hymnu festivalu. Nezklamali samozřejmě ani energičtí punkáči Anti-Flag, a jak pískali, tak návštěvníci činili, ani o dost tvrdší skejťáci Suicidal Tendencies, při jejichž pekelné jízdě nakonec na pódium (ať už chtěně či nechtěně) "vtrhlo" publikum a pořádně s kapelou zapařilo. Devátý ročník Mighty Sounds provázelo vymodlené krásné počasí, pohoda i super muzika, již ocenilo asi jedenáct tisíc mightypeople. 

FOTO další:
- pátek:
www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-the-subways-radili-na-janu-husovi-bob-wayne-ve-stanu
- průřez: http://www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-konecne-hezky-hasici-chladili-rozpalena-tela
- neděle 1.: www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-nedeli-zahajil-pohodovy-swing-band-rozskakali-skindred

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom
Fotografie


Autor: David Peltán


Téma: Mighty sounds

Tanec v zrní v písecké Sladovně

V pátek 31. března se v písecké Sladovně koná prezentace unikátního projektu Tanec v zrní, který se v prostorách galerie konal na podzim 2022. Tanec v zrní tvořilo pět třídenních uměleckých rezidencí, v rámci kterých hledaly skupiny tanečníků, choreografů, dramaturgů a filmařů společnou řeč v šestnácti tunách zrní. Projekt dramaturgicky vedl scénograf Tomáš Žižka a ředitel Sladovny Adam Langer. "Každý workshop se konal za přítomnosti jiného filmaře nebo celého týmu filmařů. V návaznosti na rezidence vznikly krátké taneční filmy, jejichž oficiální premiéra proběhne v rámci tohoto setkání. Moc nás baví propojovat nejen děti a dospělé, ale i různá odvětví: tanec, divadlo, hudbu, výstavu, film a hrát si s odlišnými uměleckými prostředky, hledat společnou řeč," vysvětluje Adam Langer. Více info v události ZDE. (dap)
 

Související články

 

 
Kultura dnes


Wohnout - unplugged

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
31.03.2023 od 19:00 hod.

 

folk mezi řekami . březen 2023

Hudba / koncert / hudební večer
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
31.03.2023 od 18:00 hod.

 

Tanec, zrní a film

Kino / film
Sladovna Písek
31.03.2023 od 16:00 hod.