PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Sobota, 27.07.2013 / fotoreport

 

Těžko si v nedělním nabitém line-upu Mighty Sounds 2012 vybírat "hlavní" hvězdu. Každý ji vidí v někom jiném, přesto se asi většina shodne na triu legend Anti-Flag, Suicidal Tendencies a Ky-mani Marley, synu slavného Boba. Ky-mani nezaostal za svým otcem, naopak. Ponechal mírně stranou svoji autorskou tvorbu a zásobil publikum tátovo hitovkami, včetně skladby One Love. Po loňském ročníku Mighty, kdy ji zahráli spolu s publikem Inner Circle, to vypadá na hymnu festivalu. Nezklamali samozřejmě ani energičtí punkáči Anti-Flag, a jak pískali, tak návštěvníci činili, ani o dost tvrdší skejťáci Suicidal Tendencies, při jejichž pekelné jízdě nakonec na pódium (ať už chtěně či nechtěně) "vtrhlo" publikum a pořádně s kapelou zapařilo. Devátý ročník Mighty Sounds provázelo vymodlené krásné počasí, pohoda i super muzika, již ocenilo asi jedenáct tisíc mightypeople. 

FOTO další:
- pátek:
www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-the-subways-radili-na-janu-husovi-bob-wayne-ve-stanu
- průřez: http://www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-konecne-hezky-hasici-chladili-rozpalena-tela
- neděle 1.: www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-nedeli-zahajil-pohodovy-swing-band-rozskakali-skindred

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom
Fotografie


Autor: David Peltán


Téma: Mighty sounds

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.