PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Mighty Sounds 2013: Marley jako Bob. Při Suicidal Tendencies vtrhlo publikum na plac

Sobota, 27.07.2013 / fotoreport

 

Těžko si v nedělním nabitém line-upu Mighty Sounds 2012 vybírat "hlavní" hvězdu. Každý ji vidí v někom jiném, přesto se asi většina shodne na triu legend Anti-Flag, Suicidal Tendencies a Ky-mani Marley, synu slavného Boba. Ky-mani nezaostal za svým otcem, naopak. Ponechal mírně stranou svoji autorskou tvorbu a zásobil publikum tátovo hitovkami, včetně skladby One Love. Po loňském ročníku Mighty, kdy ji zahráli spolu s publikem Inner Circle, to vypadá na hymnu festivalu. Nezklamali samozřejmě ani energičtí punkáči Anti-Flag, a jak pískali, tak návštěvníci činili, ani o dost tvrdší skejťáci Suicidal Tendencies, při jejichž pekelné jízdě nakonec na pódium (ať už chtěně či nechtěně) "vtrhlo" publikum a pořádně s kapelou zapařilo. Devátý ročník Mighty Sounds provázelo vymodlené krásné počasí, pohoda i super muzika, již ocenilo asi jedenáct tisíc mightypeople. 

FOTO další:
- pátek:
www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-the-subways-radili-na-janu-husovi-bob-wayne-ve-stanu
- průřez: http://www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-konecne-hezky-hasici-chladili-rozpalena-tela
- neděle 1.: www.kulturne.com/clanek/mighty-sounds-2013-nedeli-zahajil-pohodovy-swing-band-rozskakali-skindred

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom
Fotografie


Autor: David Peltán


Téma: Mighty sounds

Zemřel výtvarník Pavel Brázda

 Ve věku 91 let zemřel v neděli 17. prosince přední český výtvarník Pavel Brázda, zakladatel směru hominismus - umění o lidech a pro lidi. V roce 1991 získal Pavel Brázda cenu Revolver Revue, v roce 2008 pak státní vyznamenání Medaili Za zásluhy v oblasti umění. Tu ale tehdejšímu prezidentovi Václavu Klausovi vrátil, protože nesouhlasil s jeho názory, zejména příklon k Rusku. Letos se výtvarník zúčastnil Tabooku - Festivalu malých nakladatelů Tábor a stále můžete vidět jeho výstavu v Egon Schiele Art Centrum v Krumlově. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Den architektury ve veselí nad lužnicí

Ostatní / setkání / beseda
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
18.12.2017 od 18:00 hod.