PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Maturitní ples 4.C táborského gymnázia zpestřily divoké tance. I Totálně roztočení

Maturitní ples 4.C táborského gymnázia zpestřily divoké tance. I Totálně roztočení

Úterý, 08.11.2011 / fotoreport

 

Studenti 4.C táborského gymnázia Pierra de Coubertina se prostě bavit umí. Předvedli to i na svém maturitním plese, který se konal v pátek 4. listopadu v sále hotelu Palcát. Hudebně akci doprovodila skupina Midi, o tance se postaralo sourozenecké duo Viktor a Tamara Houdkovi a SK GR8. Světelnou show si vystřihli Totálně roztočení. A půlnočko?  

"Žádné téma to nemělo, vymýšleli jsme ho na poslední chvíli. Všichni dělají na půlnočko nějaký tančení, my měli aspoň tu slušnost zhasnout, aby na to lidi nemuseli koukat," vysvětlila Lenka Němcová.

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.Fotografie


Autor: David Peltán


Zemřela režisérská legenda Vojtěch Jasný

Dnes, v sobotu 16. listopadu, ve věku 93 let umřel režisér a scénárista Vojtěch Jasný, jedna z ikon československé kinematografie. Držitel dvou cen z Cannes, Křišťálového glóbu i Českého lva aj. byl kromě jiného autorem snímku Touha, Až přijde kocour nebo trezorového díla Všichni dobří rodáci. (dap) 

Související články

 

 
Kultura dnes


Znovu a líp

Divadlo
Spektrum Sezimovo Ustí
18.11.2019 od 19:00 hod.

 

Jak byla vosa Marcelka ráda, že je

Divadlo / pro děti
Dům kultury Milevsko
18.11.2019 od 09:15 hod.