PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Matadoři Ska-P vydali novou desku. S ní za týden přijedou žhavit Mighty Sounds 2013

Matadoři Ska-P vydali novou desku. S ní za týden přijedou žhavit Mighty Sounds 2013

Čtvrtek, 11.04.2013 / zpráva

 

Festival Mighty Sounds, který se koná od 19. do 21. července na letišti u Čápova dvora v Táboře, se zahřívá. K tomu je potřeba v letošním "zimojaru" notná dávka energie. Proto už 20. dubna doveze do pražské Tipsport arény Ska-P, kteří po tvůrčí pauze konečně vydávají nové album. Nazvali ho „99%“ a už koluje po pultech obchodů. Novinky v Praze představí českým fanouškům nejen Španělé, ale i domácí předkapela Discoballs! 

Populární a zkušená ska punková kapela je proslulá svými kontroverzními texty, které se zaměřují na kritiku kapitalismu, imperialismu a rasismu. Své názory Ska-P mohutně podporují skvělou ska punkovou hudbou, která dokáže strhnout davy – na posledním samostatném koncertě v Praze v roce 2009 rozskákali 11 000 lidí. Skvělou show předvedli i na festivalu Mighty Sounds v Táboře v roce 2010.

Nové album, v pořadí už sedmé, opět kritikou nešetří: „Deska ‘99%’ je naše prohlášení, žaloba, kterou chceme zastavit zdrcující útisk této společnosti. Je to volání po boji proti všem spekulantům, kořistníkům, utiskovatelům a lhářům. Ska-P nechtějí být zticha,“ říká k desce kapela. Poslechnout si ji můžete živě v sobotu 20. dubna v pražské Tipsport aréně.

Spolu se španělskými Ska-P vystoupí také italští Talco a domácí Discoballs.
"Je to pro nás opravdu velká událost. Hrát s takovou kapelou, na takovém podiu a před tolika lidmi se kapelám, jako jsme my, naskytne jednou za život a my jsme za to klukům z HPK fakt vděční. V našem nedlouhém playlistu zazní přes polovinu písní z připravovaného alba, které plánujeme vydat kolem září. Při koncertě budeme natáčet materiál ke klipu právě k jedné z nových věcí. Bude to skvělý, těšíme se!" prozradil Vítek Černík z Discoballs.

Vstupenky na pražský koncert lze koupit v předprodeji přes stránky www.mightysounds.cz nebo v sítích Ticketpro, Eventim, Ticketportal a Sazkaticket za 690 Kč, na místě budou o stovku dražší. Pořadatelé nabízejí zároveň možnost koupě společné vstupenky na koncert Ska-P a na festival Mighty Sounds za zvýhodněnou cenu 1480 Kč. S Kulturne.com můžete v soutěži vyhrát vstupenky na Mighty Sounds 2013. Sledujte facebook webu: www.facebook.com/Kulturnecom

INTERPRETI a STARS na Mighty Sounds 2013:

www.mightysounds.cz/cz/program/


Autor: David Peltán


Téma: Mighty sounds

Související články

 

 
Kultura dnes


Kurzy tance pro ženy

Sport / Salsa a latina
Taneční škola Stanislava Schöna, Pražská 131a
16.09.2019 od 17:45 hod.

 

Fantastické záhady

Ostatní / beseda s projekcí
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
16.09.2019 od 19:00 hod.

 

Kurz anglického jazyka - informační schůzka

Ostatní
Dům kultury Milevsko
16.09.2019 od 16:00 hod.

 

Předškoláček aneb Hrajeme si na školu

Pro děti
Dům kultury Milevsko
16.09.2019 od 16:00 hod.