PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kombinovaná vstupenka. Levnější vstup na Táborské slavnosti a světový cyklokros

Kombinovaná vstupenka. Levnější vstup na Táborské slavnosti a světový cyklokros

Pátek, 22.08.2014 / článek

 

 Festival Táborská setkání se blíží, stejně jako světová událost Mistrovství světa v cyklokrosu. Zájemci, kteří nechtějí obě akce zmeškat a chtějí si zajistit pohodlný vstup, mají nyní šanci koupit v předprodeji novinku táborské radnice – kombinovanou vstupenku.

„Jde o balíček dvou vstupenek na tyto akce. Myšlenkou je, aby lidé, kteří si kupují lístky v předprodeji měli nějaký bonus,“ říká místostarostka Lenka Horejsková.

Kombinovaná vstupenka umožní permanentní vstup za 550 korun na obě prestižní akce, tedy na historický festival v termínu 12. až 14. září a na MS v cyklokrosu, které se koná od 31. ledna do 1. února 2015. Zakoupením vstupenky mohou lidé ušetřit stovky korun. Klasická vstupenka na Táborská setkání totiž stojí v předprodeji 180 a na místě 250 korun, za cyklokros byste dali v předprodeji 500 a na místě 600 korun.

„Kombinovaná vstupenka bude navíc slosovatelná o hodnotné ceny v rámci festivalu Táborská setkání. Ty brzo zveřejníme. Ráda bych upozornila, že letos se vstupenky na slavnosti nebudou prodávat u vstupů, ale jen na určených místech, od čehož si slibujeme menší fronty, rychlejší odbavení a větší komfort při vstupu na festival,“ doplnila místostarostka.

Třiadvacátý ročník historického festivalu Táborská setkání nabídne klasický program jako rytířské turnaje, kostýmový i ohňový průvod i středověké trhy. Z hudebního programu pak lze prozradit, že v pátek ho zahájí recitálem a husitským chorálem operní pěvec a táborský rodák Jan Vacík, po něm vystoupí Ondřej Brzobohatý s kapelou a skupina Lanugo, jejíž část má rovněž v Táboře kořeny.

V sobotu došlo ke změně odpoledního programu, ten bude více zaměřen na soubory z partnerského města Kostnice, s nímž Tábor slaví 30 let partnerství. V podvečer se pak můžete těšit na Věru Špinarovou, Marii Rottrovou, Tata Bojs, budějovické Vees a skupinu Lola Běží, o níž si dle radnice psaly desítky fanynek. Neděle bude patřit zejména latinskoamerickým rytmům v podání domácí Sandonia jazz a Los Quemados s Brazilcem Adrianem Trindade.

Kombinovaná vstupenka je ke koupi prostřednictvím sítě Ticketstream a na prodejních místech v sídle Agentury Cyklistika na Komoře a v Infocentru města Tábor do 11. září.


Autor: David Peltán


Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Letní kino 2018 - Po strništi bos

Kino / film
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
21.08.2018 od 20:30 hod.

 

Invaze 18

Ostatní / happening
Malšice
21.08.2018