PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Klubová noc United Islands nabídne 40 interpretů a soutěž o VIP zóny festivalu

Klubová noc United Islands nabídne 40 interpretů a soutěž o VIP zóny festivalu

Úterý, 11.06.2013 / zpráva

 

Klubová noc letošních United Islands České spořitelny se koná ve čtvrtek 20. června a oproti minulým ročníkům bude probíhat v deseti pražských klubech. V čele s Roxy, Divadlem Archa a Rock Café nabídne to nejlepší, co se letos na poli české alternativní scény dá najít. Kapely Make My Heart Explode, Piano, Sunflower Caravan, Alef Zero, Le Pneumatiq, Peter Pan Complex, Piano, Notes From Prague a Never Sol jsou jen špičkou ledovce. Jako celý festival United Islands České spořitelny je "klubovka" zcela zdarma.

„Klubová noc letos přináší výjimečné kombinace a to jak na úrovni celého čtvrtečního programu, tak na úrovni každého z klubů zvlášť. Drum’n’bass základ v Roxy se promíchá s dubstep a urban prvky. Divadlo Archa je zase prostorem kvalitních poslechových koncertů a přitom nabízí nekonečný swing od Malalata Sound System ve foyer, nebo vystoupení hip hopových Notes From Prague. NOD zase například nabízí živé vystoupení mladé kapely Academix a propojení projekcí od Ade Anejde a Aka 47 (obě lunchmeat) s živým setem Sonorityho nebo setem DJ Sestra. Program každého klubu byl od počátku připravován jako zábavná a unikátní kombinace,“ popisuje Klubovou noc koordinátor Michael Tardík.

Klubová noc a vlastně celý festival United Islands České spořitelny bude zahájen ve Dvoraně ministerstva kultury na Maltézském náměstí, kde od 19.30 hodin vystoupí Please The Trees se sborem seniorů Elpida a objev české klubové scény Never Sol.

V Divadle Archa začíná rozsáhlé pásmo koncertů již o půl sedmé. Za zmínku rozhodně stojí sólový projekt Piano, který tvoří Mikoláš Růžička z Republic of Two. Po snově a melancholicky elektronickém zážitku nastoupí o řád tvrdší hip-hopová kapela Notes From Prague v čele s MC Antwim. Hned nato publikum uklidní sametový hlásek zpěvačky Sáry Vondráškové z nadějného projektu Never Sol.

Zlámaná noc v Roxy

Klub Roxy rozhodně nezapře svou orientaci a zhostí se drum’n’bassovésekce programu. Po rozproudění v režii R&B/soulových Sixin, vystoupí zkušení experimentátoři Alef Zero i další čeští mistři zlámaných beatů Le Pneumatiq.Po celý večer se zároveň budou v na chilloutstage střídat DJs z DNB Fevercrew.

Make My Heart Explode Vás svým synth-popovým koncertem svezou na vlně pozitivní energie v klubu Rock Café. Jako jin k jangu je doplní melancholičtí Lealoo. Vrcholem večera v Rock Café budou jistojistě již známí Sunflower Caravan.

K nabité Klubové noci se přidává Malostranská beseda, kam si můžete přijít poslechnout multižánrové Simple Muffin a zvukově nezaměnitelné Peter Pan Complex.

Pokud již teď máte pocit, že všechno tedy rozhodně nemůžete stihnout, vězte, že program Klubové noci se odehrává dále ještě v NOD, Baráčnické Rychtě, Zephyr Excelent Urban Pub & Club, Café NONA, a v PopoCafePetlu na Újezdě.

Vyhraj VIP

Celkem na akci vystoupí na 40 hudebních projektů. Letos si k desátým narozeninám United Islands navíc připravili pořadatelé soutěž. Prvních třicet návštěvníků, kterým se podaří protančit všech deset klubů a dorazí v pátek 21.června s letákem orazítkovaným ze všech klubů do press centra v Kinského zahradě, získá vstup do VIP zóny festivalu. 

Jubilejní desátý ročník UNITED ISLANDS České spořitelny 2013 se letos uskuteční v pražském parku Ladronka od 20. do 22. června. Těšte se na 3 dny hudby, 7 scén, 9 klubů po desáté a 195 hudebních projektů. Vstupné je zdarma!

PROGRAM KLUBOVÉ NOCI

Roxy
Youtube fest
Megaphone
Sixin
Alef Zero
Megaphone
Le Pneumatiq
Gambrz Reprs
D'N'B Fever DJs

Divadlo Archa
Photolab
Piano
Notes From Prague
Vložte Kočku
Never Sol
Johannes Benz
J
Malalata Sound System

Rock Café
Sunflower Caravan
Erika Fečová
Lealoo
Make My Heart Explode
Youtube fest

Malostranská Beseda
Peter Pan Complex
Simple Muffin
Youtube fest

Zephyr Urban Pub & Club
Ed Lee (House, UK)
Sonority
RADIO 1 DJs - pořad BUZZ (Jana Kománková & Kay Buriánek)
"Mr. Cocoman & Messenjah
backed by Selector Boldrik"

N.O.D.
Sirius
DJ Sestra
VJs : Ade Anejde (Lunchmeat) + Aka 47

PopoCafePetl - Újezd
The Linings
Ať se snaží ona
DJ Afterparty

Jazz Dock (vytopen při povodních)
B4
Voila!

Baráčnická Rychta
Sinuhet
Monoskop

Café NONA
Xavier Andrieu
DJ Swing Garden

Kulturne.com (www.kulturne.com) je partnerem festivalu


Autor: i -


Související články

 

 
Kultura dnes


listování - fake news challange

Divadlo / scénické čtení
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
27.06.2022 od 18:30 hod.

 

Listování - FAKE NEWS CHALLENGE - od covidu k Ukrajině a zpět

Divadlo / jiný / literatura
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - divadelní zahrada
27.06.2022 od 17:00 hod.

 

Jak Lesíčkovi uletěly včelky do Bavorského lesa

Divadlo / pro děti
Lovecký zámek Ohrada
27.06.2022 - 01.07.2022 od 10:00 hod.
vícedenní akce

 

South Side Story - Taneční show EFK

Divadlo / taneční show
Dům kultury Milevsko
27.06.2022 od 18:00 hod.