PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jan Čumlivski vystavuje v dílně Ostatky, ale tím to ještě nekončí...

Jan Čumlivski vystavuje v dílně Ostatky, ale tím to ještě nekončí...

Sobota, 23.11.2013 / fotoreport

 

O slavnostním dni, neděle 17. listopadu, zahájil výstavu Ostatky výtvarník, herec a hudebník Jan Čumlivski. Ta v táborském ateliéru Dílna a galerii a knihkupectví Baobab potrvá do poloviny prosince. Výstavou Čumlivski přípomíná události za minulého režimu. Revoluční rok si pak lidé připomněli také na Žižkově náměstí. V rámci akce Posilovna se však konají i další akce, například v sobotu 23. listopadu vystoupí od 20 hodin v Dílně studenti DAMU.

PROGRAM:

DAMU Sběr
Sobota 23. listopadu od 20:02Dílna
Loutky nejsou jen pro děti. Loutky jsme my všichni. Vlastně všichni máme ruku v prdeli, jako maňásci. Nebo se krčíme ve stínu, a nebo hůř dřepíme celý večer u Televize. Tenhle večer si to spolu můžeme vyjasnit.
Komponovaný večer složený ze tří krátkých loutkových představení studentů Katedry alternativního a loutkového divadla pražské DAMU. Hrají : Sára Arnstein, Michaela Švédová, Ivo Sedláček, Jiří Šimek

Toto je síto
Sobota a neděle 23. a 24. listopadu od 9:30 do 14:30, Dílna
Profesionální sítotiskové dílny s ilustrátorkou a grafičkou Evou Volfovou. Přijďte si vytisknout pohlednici, přání, ceduličku či jiné dílo velkolepé!
Účastnický poplatek 400 Kč (250 Kč materiál, 150 Kč kurzovné).
Účastníci se seznámí s celým procesem sítotisku a vyzkouší si odvrstvování, odmašťování, ovrstvování síta, přípravu sítotiskových šablon fotomechanické, malované, vyřezávané papírové, samotný tisk i mytí a péči o síto a ostatní pomůcky.
Počet účastníků omezen! Rezervace na 721 999 599 či na baobab.tabor@gmail.com.

Notesová dílna

Sobota 14. prosince, Dílna
První výroba od 9:00, druhá od 10:30 (vždy max 6 osob)
Odskočte si z vánočního trhu z Žižkova náměstí do Dílny v Pražské a vyrobte si originální dárek - zápisník, sešit, notýsek, ...! Pod vedením Evy Měřínské, ředitelky táborské knihovny. Vhodné od 15 let. Pro mladší s pomocí rodičů. Vstupné: 80 Kč.

SLAM POETRY V DÍLNĚ
Sobota 14. prosince od 20:00, Dílna
Zkušení slameři Sláďa, Šokir Huminoff, BioMasha, Robyn Kvapyl, Ewjaxvině a jako dýdžej BioMasha! Večerem provází Roman Proutkovský. Samozvaní slameři z Tábora i odjinud vítáni! V rámci projektu Posilovna pořádá Tereza Kůsová a O.S.Baobab Tábor.
Vstupné dobrovolné.


Fotografie


Autor: David Peltán